Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Переможець у номінації "Висока технологія і якість" – "КАРПАТНАФТОХІМ"

    22 лютого у ПК "Мінерал" відбулася урочиста церемонія з нагоди вручення нагод переможцям міського конкурсу "Якість, результат, новаторство та позитивний імідж – "Тріумф-2011", в якій взяв участь, як мовиться, весь бомонд Калуша.
   – Виконавчий комітет Калуської міської ради, – наголошував у вступному слові міський голова Ігор Насалик, – вперше в історії проводить такий конкурс за підсумками роботи у році, що минув. – У цьому кейсі знаходяться результати голосування членів журі, які я передаю ведучим свята для їх оголошення та вручення нагород переможцям.
   І ось уже один за одним піднімаються на святково прекрашену сцену ПК "Мінерал" номінанти, прізвища яких висвітлюються на боковому екрані чималого за розмірами електронного табло. Слід зауважити, що у конкурсі "Тріумф-2011" взяли участь 50 учасників, які змагалися у 22 номінаціях. Окрім цього, було започатковано ще й два спеціальні призи, яких відповідно удостоїлися мер Калуша Ігор Насалик і одна з ведучих святкової церемонії, директор ПК "Мінерал" Алла Терещенко.
   Що стосується 22 номінацій, то їх учасники були розподілені на чотири блоки – "економічний", "соціальний", "гуманітарний" та "охорона правопорядку і благоустрій міста". Саме в такій послідовності і проходило нагородження переможців, а перехід від одного блоку до іншого супроводжувався вишуканим сценічним дійством у виконанні відомих аматорів сцени міста.
   – Мені приємно від того, що колектив нашого підприємства став переможцем у номінації "Висока технологія і якість-2011", – наголошував генеральний директор ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Сергій Чмихалов, одержуючи нагороду з рук міського голови. – Я не можу не погодитися з Ігорем Степановичем з тим, що у нашому місті є чимало скептиків, які не вірять в успіхи Калуша, бо є нас багато таких, котрі роблять конкретні і потрібні справи. Пригадую, як три роки тому наш завод зупинився і теж знайшлося чимало таких, хто не вірив, що він знову запрацює. Але наш колектив терпів ці тимчасові незручності і робив все від нього залежне, щоб підприємство оновилося і запрацювало, а калушанам стало від цього комфортніше.
   Впродовж двох з половиною годин тривала урочиста церемонія нагородження, яка завершилася акордами величного "Київського вальсу". Але ще до цього в руках значної частини учасників цього святкового дійства уже красувалися нагороди. Їх удостоїлись заслужений тренер України із спортивної гімнастики Ярослав Книщук, що переміг в номінації "Кращий тренер" директор студії спортивного бального танцю Юрій Косович ("Молодий громадський діяч"), керівник зразкового ансамблю "Веселі гуцулята" Людмила Коваль ("Кращий митець"), вчитель Калуської гімназії Ярослав Бахматюк ("Кращий учитель"), завідувач хірургічного відділення Калуської ЦРЛ Ярослав Кущак ("Кращий медичний працівник"), вихователька ясел-садка "Росинка" Наталія Федорова ("Кращий вихователь"), головний редактор газети "Вікна" Оксана Гузинець-Мудрик ("Кращий журналіст"), заступник начальника УЖКГ Калуської міськради Микола Найда ("Кращий комунальник"), прапорщик Михайло Парцей ("Рятівник року") та багато інших, з чим ми їх усіх щиро вітаємо.

    Богдан Тимків.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor