Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Василь Чуднов: "Приїхав на підприємство, аби дізнатися про проблеми, що тут існують"

   21 січня ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" відвідав голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Василь Чуднов, який мав зустріч із генеральним директором підприємства Володимиром Шулиндіним.
   Супроводжували новопризначеного голову ОДА у цій поїздці його перший заступник Ігор Зварич та Калуський міський голова Ігор Насалик. На зустрічі також були присутні представник президента ВАТ "ЛУКОЙЛ" в Україні Сергій Чмихалов та генеральний директор ПрАТ "ЛУКОР" Олександр Григор'єв.
   Після того, як керівники нафтохімічного підприємства ознайомили високопосадовців області та міста із ситуацією, Василь Чуднов та Володимир Шулиндін відповіли на запитання журналістів місцевих та обласних ЗМІ.
   Так, зокрема, представників мас-медіа цікавило, чому основні виробництва знову припинили роботу, адже у вересні 2013 року в урочистій обстановці було введено в дію установку поліетилену, а з часом й інші.
   Відповідаючи на це запитання, В.Шулиндін підтвердив, що 10 грудня було зупинено основні виробництва. Причин цьому кілька.
   – По-перше, – інформував генеральний директор, – на ситуацію вплинуло те, що у наших угорських партнерів на підприємстві "Тисайварош" сталася аварія і вони не змогли забезпечити вчасно поставку етилену для потреб виробництва вінілхлориду. – А ще у грудні склалася дуже критична ситуація з реалізацією продукції, особливо каустичної соди, коли стало неможливим її більше накопичувати. Усе це, а також і нестабільна соціально-політична ситуація в державі, яка унеможливила виконання урядом своїх зобов'язань з Меморандуму про порозуміння, й призвело до вимушеної зупинки виробництв.
   – Що слід сьогодні зробити, аби їх робота була відновлена?
   – Сьогодні керівництво компанії "ЛУКОЙЛ" веде переговори з представниками уряду держави, аби все-таки були виконані умови Меморандуму і ми змогли в ІІ кварталі цього року запрацювати. Це перш за все стосується ввізного мита на полівінілхлоридну продукцію, звільнення від акцизу нафтопродуктів та зріджених газів, що використовують у виді сировини на виробництві етилену. Зважаючи на ет, що сировинна нафтогазова продукція на підприємство імпортується і доставляється залізничним транспортом, для підприємства дуже важливо, аби була виконана умова Меморандуму щодо зниження існуючих нині тарифів на її перевезення.
   Повідомив Володимир Шулиндін про й те, що окрім каустичної соди сьогодні на складах є ще близько п'яти тис. тонн полівінілхлориду суспензійного і чотири тис. тонн поліетилену і що на даний час про звільнення працівників підприємства мова не ведеться.
   Були у журналістів запитання і до голови ОДА Василя Чуднова. Їх, приміром, цікавило ставлення обласної держадміністрації до такої ситуації, коли одне з найбільш бюджетоутворюючих підприємств краю нині простоює.
   Даючи відповідь на запитання,Василь Михайлович відзначив, що саме з метою дізнатися, як мовиться, з перших вуст про те, що є причиною такої ситуації, він і прибув на підприємство. Адже, як продовжував очільник Івано-Франківщини, нині тут працює 2700 жителів краю, а в цілому завдяки роботі підприємства постійну зайнятість і стабільну зарплату мають більше чотирьох тисяч людей.
   – Тож я приїхав, щоб почути про існуючі проблеми, аби спільно з урядом України і керівництвом "КАРПАТНАФТОХІМу" їх вирішити, – наголосив В.Чуднов.
   Що стосується зобов'язань обласної держадміністрації щодо зниження тарифів на тепло для виробництв підприємства, то в даний час вони уже є нижчими, і це радує. Вирішення інших проблемних питань у значній мірі залежатиме від того, коли будуть внесені парламентом зміни до відповідних законодавчих документів.

   Анатолій Гетьманчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor