Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

ЖФК "Нафтохімік" вручили нагороди, здобуті в 2011 році

    Минулої суботи в приміщенні Івано-Франківської ОДА зібралася шановна футбольна родина області, представлена кращими як юнацькими, так і дорослими футбольними колективами Івано-Франківщини, тренерами, президентами цих клубів, меценатами, які активно підтримують розвиток футболу в містах, районних центрах і селах Прикарпаття. Тут Івано-Франківська обласна Федерація футболу України організувала проведення урочистої церемонії вшанування лауреатів футбольного сезону 2011 року.
   Її голова – мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус також запросив на свято нагородження переможців і призерів змагань різних рівнів керівників ОДА, голів РДА та міст, членів виконкому обласної ФФУ, голів районних і міських федерацій футболу України, представників ЗМІ. А з Києва привітати прикарпатських лауреатів футбольного сезону 2011 року та вручити нагороди від Федерації футболу України прибув на урочистості заступник виконавчого директора ФФУ Василь Заброда.
   Місця в одному з рядів доволі просторої зали в приміщенні ОДА майже повністю були заповнені гравцями калуського жіночого футбольного клубу "Нафтохімік-ПНУ". Дівчата-футболістки, одягнені в нарядні плаття, привертали собою увагу численного чоловічого колективу, що був учасником святкового дійства з нагоди відзначення лауреатів футбольного сезону 2011 року. А дехто з футболістів, мабуть, й щиро заздрив цим красивим дівчатам, які домоглися відрадного успіху у всеукраїнських змаганнях серед професійних команд. В сезоні 2011 року жіноча футбольна команда "Нафтохімік-ПНУ" стала бронзовим призером чемпіонату України, за що була відзначена кубком та медалями відповідного гатунку. Крім 23 футолісток, бронзових медалей також удостоїлися головний тренер команди Іван Олійник, тренер Роман Драган, лікар Іван Гургула, виконавчий директор ФК "Нафтохімік" Михайло Овчар і президент клубу – генеральний директор ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Сергій Чмихалов.
   Вітаючи бронзових призерів чемпіонату України з футболу серед жіночих команд сезону 2011 року, Василь Заброда також від імені ФФУ, її виконавчого комітету урочисто вручив команді й особливу відзнаку Федерації футболу України.
   – Таку відзнаку, – наголошував у своєму вітальному виступі Василь Климович, – може отримати не кожна команда. Вас, чоловіків, сьогодні багато в цьому залі і, дай Боже, щоб ви тягнулися за цими дівчатами, стали призерами Прем’єр-ліги.
   Нагадаю, що ще два роки тому існування жіночої футбольної команди "Нафтохімік" було під великим питанням. Але завдяки генеральному директорові ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Сергію Чмихалову, тим ентузіастам, які трудяться в цьому клубі, Івано-Франківщина сьогодні має бронзового призера чемпіонату України. Слава цим дівчатам!
   Та вищезгаданими нагородами вшанування команди "Нафтохімік ПНУ" не завершилося. Її головний тренер Іван Олійник за підсумками сезону 2011 року ввійшов до десятки кращих футбольних тренерів області та був нагороджений Івано-Франківською обласною ФФУ спеціальним призом і грошовою премією. Президента ФК "Нафтохімік" Сергія Чмихалова було визнано як Івано-Франківською обласною Федерацією футболу України, так і ФФУ кращим меценатом футбольного сезону 2011 року та нагороджено пам’ятними відзнаками. А виконавчий директор ФК "Нафтохімік" Михайло Овчар отримав у нагороду за свої заслуги медаль ФФУ.
   Різними кубками, медалями, грамотами, вимпелами, цінними призами, грошовими преміями було цього дня відзначено чимало як юних, так і дорослих футболістів, які стали переможцями та призерами чемпіонату та першості області, кращими бомбардирами сезону 2011 року.
   Колишнього гравця чоловічої футбольної команди "ЛУКОР" (Калуш) Андрія Нестерука, який сьогодні виступає за івано-франківський "Тепловик" та забив найбільше голів в першій лізі чемпіонату області, було визнано обласною ФФУ кращим футболістом 2011 року. Суддя Володимир Луцький з Боднарова Калуського району ввійшов до складу кращих арбітрів області. Третє місце серед команд-учасниць другої ліги першості області в номінації "Чесна гра-2011" було визнано за ФК "Калуш", який відзначено грамотою та вимпелом обласної ФФУ.
   У церемонії нагородження лауреатів футбольного сезону 2011 року взяли участь заступник виконавчого директора ФФУ Василь Заброда, народний депутат України Васииль Чуднов, заступник голови ОДА Роман Іваницький, голова Івано-Франківського відділення Національного олімпійського комітету України Мирослав Карабін, заступник голови Комітету арбітрів обласної ФФУ Михайло Овчар, ветеран прикарпатського футболу, а нині відомий тренер Микола Пристай, інші вельмишановні і високоповажні люди.
   Свої музичні вітання винуватцям торжества подарували артистка Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. І. Франка Олеся Пасічняк, фіналістка дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2011" Марта Квочак та лауреат всеукраїнських і міжнародних академічних та естрадних конкурсів Олег Чигер.

    Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor