Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

"Зима іде – свята веде"

    19 грудня, в День Святого Миколая, на площі Героїв вже традиційно відбулося відкриття циклу новорічно-різдвяних святкувань "Зима іде – свята веде". Його розпочав своєю вітальною програмою колектив ПК "Мінерал" (директор – Алла Терещенко), задіявши у мистецькій програмі улюблених героїв дорослих і дітей: Миколая, Зимоньку, Снігуроньку, Антипків…
   Й хоча снігу не було, мінералівці зуміли налаштувати калуську публіку на свято з добрим настроєм і посмішками. Все врахували у своєму дійстві. Гарно вписувались в ансамбль святкової програми мильні бульбашки, які розлітались по всій площі, яскраві феєрверки, бричка, в якій приїхали вітати калушан вищеперелічені казкові герої. А ще ж врахуйте й віршовані вітання, пісні та віншування у виконанні вихованців ПК "Мінерал". І веселі хороводи, до яких масово залучались діти, які були присутні на заході.
   А чи може розпочинатись цикл свят без подарунків, та ще й у День Святого Миколая? Звичайно ж, ні.
   Відкриваючи святкування, заступник міського голови Оксана Табачук привітала калушан зі святом і вручила  вихованцям п’ятьох калуських родин, які виховують прийомних дітей, подарунки й вітальні листівки від Президента України Віктора Януковича.
   Свято з музикою, піснями, танцями новорічними вітаннями, фотосесією зі Снігуронькою, Зимонькою й іншими героями сподобалось усім, хто був цього дня на площі, а особливо малюкам, адже їм ще дістались й неочікувані подарунки.
   А після завершення цього мистецького заходу начальник управління культури Калуської міськради Антоніна Попадюк коротенько ознайомила кореспондента "КН" з тим, на що можуть очікувати калушани в цьогорічних святкових програмах. В основному всі святкові дійства будуть організовані працівниками культури й освіти. Цьогоріч вони не будуть проводитися щодня, як у попередні роки. Від початку циклу новорічно-різдвяних святкувань "Зима іде – свята веде" (19 грудня) до його завершення (19 січня) загалом відбудеться 12 мистецьких програм. Цього року організатори свят подарують калушанам цікаве й неповторне розважальне шоу в льодовому палаці за участю учнів 8-их класів, а вночі 1 січня мешканці міста та його гості матимуть змогу подивитися на новорічну театралізацію за участю народного театру "Легенда". І ще багато цікавого й змістовного можуть побачити у дні новорічно-різдвяних свят калушани. Нижче подаємо програму свят, які в Калуші проводитимуться з 25 грудня по 19 січня.
   25 грудня, площа Героїв, 14.00-16.00 – новорічна програма "Замітає зима снігами, вітрами, Новий рік уже близько, не за горами". Різдвяна програма. Зимові спортивно-розважальні заходи.
   28, 29 грудня, льодовий палац, 14.00-15.00 – новорічно-різдвяне спортивно-розважальне шоу на льоду для учнів 8-их класів шкіл і гімназії міста.
   1 січня, площа Героїв, 1.30-3.00 – народні гуляння, театралізоване дійство.
   2 січня, площа Героїв, 14.00-15.00 – дитяча театралізована програма "З Новим роком!".
   8 січня, площа Героїв, 14.00-15.00 – дитяча програма "Різдвяний дзвоник віншувань".
   9 січня, площа Героїв, 17.00 – різдвяна програма. Вертепні дійства.
   13 січня, площа Героїв, 17.00 – програма "Щедрий вечір, добрий вечір".
   14 січня, площа Героїв, 13.00 – різдвяний фестиваль вертепів катехитичних шкіл.
   15 січня, площа Героїв, 14.00-15.00 – програма "Щедрий вечір, на добрий вечір". Зимові спортивно-розважальні заходи.
   19 січня, площа Героїв, 17.00 – закриття міської програми "Зима іде – свята веде".

    Ліда Близнюк.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor