Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Ігор Насалик: "Найважливіша подія 2011 року – пуск у "КАРПАТНАФТОХІМі" нового виробництва

    Саме із запитання, що найбільше порадувало у році, що добігає свого завершення, розпочалася розмова кореспондента "КН" із Калуським міським головою Ігорем Насаликом. І ось якою була його відповідь:
   – Найважливішою подією 2011 року вважаю пуск нового виробництва ПВХ-С у складі товариства "КАРПАТНАФТОХІМ". Це – сучасне екологічно безпечне виробництво, з веденням якого відновив свою роботу весь нафтохімічний комплекс, зросла зарплата працюючих, а економічні показники Калуша завдяки цьому зросли на 500 відсотків і місто є нині безперечним лідером у нашій області з виробництва продукції. Тому саме ця подія є, безперечно, найголовнішою у році, що минає.
   Другою за значимістю подією, щоб хто не говорив, є впровадження у місті безкоштовної медицини. Бо коли ще у січні-лютому були якісь сумніву стосовно цього рішення, то тепер уже всім є очевидним, що ми зробили все правильно. І те, що уже проведено тендер на придбання ліків для медичних закладів міста на 2012 рік, засвідчує про незмінність нашої позиції у цьому питанні.
   Нещодавно я мав зустріч з директором КП "Ритуальна служба" Петром Полішієм, який повідомив, що всупереч усім прогнозам у цьому році калушан померло на 120 осіб менше. Що це означає? А те, що люди похилого віку, малозабезпечені мають тепер більше можливостей лікуватися. Адже саме вони десь приблизно на 70 відсотків є пацієнтами калуських лікарень.
   А ще я хотів звернути увагу на те, що безкоштовна медицина наближає нас до впровадження страхової медицини. У цьому напрямку ми працюємо, використовуючи уже набутий досвід колективів "КАРПАТНАФТОХІМу" і "ЛУКОРу", які у цьому питанні співпрацюють зі страховою компанією "Провідна".
   Позитивним я також вважаю перебіг подій у 2011 році щодо вирішення екологічних проблем у місті та навколишніх селах. Підтвердженням цього є те, що на вивезення й утилізацію гексахлорбензолу у цьому році було виділено з державного бюджету близько 400 млн. гривень. Судячи з результатів дуже важливих нарад за участю представників міністерств екології і природних ресурсів, надзвичайних ситуацій та інших державних відомств, а також науковців, у бюджеті наступного року Калушу теж будуть передбачені кошти на вирішення його екологічних проблем.
   – Ведуться розмови про те, що краще було б полігон токсичних відходів не чіпати?
   – Це хибна думка, і учасники останніх нарад з приводу екологічних проблем Калуша це одностайно підтвердили. Про необхідність продовження робіт із вивезення гексахлорбензолу свідчить і такий факт: в ході ведення робіт зі спалювання ГХБ було виявлено домішки важких металів, від чого відбувалися вибухи. Отож, щоб хто не говорив, але цю справжню бомбу сповільненої дії з Калуша слід чим скоріше забрати.
   – Деякі калушани скептично оцінюють нинішній склад міської влади. Мовляв, депутатську більшість складають члени однієї партії, а тому міськрада приймає рішення, які вигідні її представникам?
   – З цього приводу я завжди говорив і скажу тепер, що у міській раді має домінувати не партійна дисципліна, а головним тут мають бути інтереси громади. Керуючись саме цим правилом, фракцію нашої партії я збирав лише один раз з приводу співпраці Калуша з сільськими радами, що межують з містом. Тобто я розглядаю представників будь-якої партії не як партійців, а представників громади міста. І коли проаналізувати ті дискусії, які мають місце на сесіях міської ради, то вони в основному відбувалися між членами фракції Української партії. І це – нормально. А якби у фракції домінувала партійна дисципліна, то їх просто не було б.
   – Чи може насправді адміністративно-територіальна реформа в Україні розпочатися саме з Калуша?
   – А чому і ні? Але передувати цьому непростому процесу мають різноманітні публічні заходи, наприклад такі, як громадські слухання, зустрічі з громадами сіл, їх активом. Бо, як нині стверджують ті депутати Верховної Ради, з ким доводилося з цього приводу спілкуватися, реформа обов'язково відбудеться, але не всюди відразу. Судячи з усього, це станеться у 2013 році, зважаючи на те, що у наступному році на нас чекають парламентські вибори. І я глибоко переконаний, що ті регіони, де розпочнеться адміністративно-територіальна реформа, матимуть переваги над іншими. Адже ні уряд, ні Верховна Рада не будуть зацікавлена у тому, щоб зініційована ними реформа зазнала краху.
   З цього приводу мені пригадуються слова нашого Президента, який сказав, що в плані екологічної безпеки подібних Калушу в Україні є ще 40 міст. І це, мабуть, правда, бо і в Жовтих Водах, Горлівці, Кривому Розі й інших містах ситуація ще десь і гірша, але у них сьогодні немає державної програми подання їх екологічних бід, а в нас є. І дуже добре, що ми це зробили. Аналогічною є нині ситуація і щодо впровадження адміністративної реформи.
   – Що Вас, Ігоре Степановичу, найбільше засмутило у році, що минає?
   – Хоч це мені, як міському голові, балів і не додасть, але я негативно оцінюю те, що була звільнена на вимогу громадськості з посади Віталіна Радецька. Ми на емоціях позбавили роботи хорошого спеціаліста. Адже те, що вона пропагувала і чого добивалася, нині втілюється в життя. Це, зокрема, ті ж нововведення у лікарнях на вул. Каракая, 9, у Підгірках, відкриття дитячого реанімаційного відділення й інше.
   Сумно мені також і від того, що хоча Калуш і є в області головним виробником продукції, але ставлення обласної ради до міста є упередженим. Можливо, це через те, що наше місто більше від інших хоче самостійно розвиватися і добиватися нових успіхів.
   – Які плани у Калуського міського голови на 2012 рік?
   – Хочеться все-таки, щоб все-таки визначитися з адміністративно-територіальною реформою і Калуш та район були в числі перших в Україні.
   Є у планах також проведення каналізації у районі житлового масиву Загір'я та надійне забезпечення людей водою у районі Височанки. Дуже нам необхідно як для вирішення двох попередніх завдань, так й інших реалізувати програму, на яку КП "Водотеплосервіс" отримало кредит від Світового банку. Гроші вже надійшли, але всілякі бюрократичні перепони не дозволяють ними скористатися.
   А ще напередодні Нового року і Різдва Христового хочу побажати усім калушанам бути здоровими, матеріально забезпеченими і отримувати радість від життя.

    Розмову вів Анатолій Гетьманчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor