Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Калушани в захваті від новорічної ялинки на вул. Пушкіна

    Нещодавно посаджена на вул.Пушкіна срібляста зелена красуня, яка на початку грудня була привезена працівниками ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" з території неподалік своїх виробництв, сьогодні привертає увагу кожного перехожого. Стоїть вона дивовижна, осяйна, пишно причепурена. Попри таку красу неможливо пройти, не ахнувши.
   З усіх боків на ялиночку начеплені такі ж сріблясті, а ще білі й червоні кульки. Нічого зайвого тут не побачиш. Дивним переливом виблискують великі червоні банти. Всі оці підібрані у трьох тонах прикраси складають чудову гармонію. А як виблискує й переливається сріблясто-малиновими вогнями ялиночка у вечірні години! Погляд від неї важко відвести. Тому й не дивно, що біля цієї красуні і вдень, і ввечері збирається багато калушан зі своєю малечею.
   Попри те, що зелене деревце красиво прибране, довкола нього встановлена оригінальна з новорічно-різдвяними вітаннями огорожа. А біля нього, ніби посміхаються до людей величаві Дід Мороз зі Снігурунькою. Й хоча цього дня сніжком ще не притрусило (до ялиночки я підходила в свято Святого Миколая), ялинкова краса ніби зігрівала людські душі, а також можна було запримітити приємні посмішки у кожного, хто тут був.
   Чи подобається вам новорічна ялиночка, запитувала я калушан і у відповідь чула: Ще й як!". Ось що говорили окремі мешканці міста про зелену красуню.
   Роман Козачок:
   – Ялинка дуже гарна. Мені сподобалась. Тут дуже затишно дітям. Так що все прекрасно.
   Анна Підсадюк:
   – Перш за все бажаю всі працівникам редакції "КН" в Новому році щастя і здоров’я, щоб ніколи не хворіли й були сильними.
   А ялинка дуже гарна, просто прекрасна, та ще й огорожена. Все зі смаком зроблено, так як має бути.
   Орест Лещій:
   – Ялинка просто чудо. Ніколи раніше такої красуні в нас у Калуші не було. Прикраси чудові, оформлення чудове. Діти в захваті, і дорослі теж.
   Ірина:
   – Ялинка цього року така гарна, як ніколи. Вдало підібрані кольори. Якраз рік Дракона у нас наступає, тож червоний з білим дуже підходять, бо яскраві кольори йому до вподоби. І Снігурка й Дід Мороз дітям на радість.
   Ольга Хомин:
   – Дуже прекрасна ялинка. Я віддавна живу в Калуші, то такої краси ще не бачила. Молодці нафтохіміки, бо і дизайн ялинки цікавий, і місце вдало підібрали для встановлення ялинки. Все гарно.
   Ольга Таріна:
   – Я вам скажу в двох словах: тут на цій площі ялинка краща, ніж у Києві.
   Оксана Лозіцька:
   – Цього року ялинка виглядає набагато краще, ніж у попередні роки. Багато гірлянд. Мені подобається. Добре й те, що є огорожа і не будуть діти лізти до електричних проводів, які тут є. Нормально. Гарно.
   Ірина Гринчишин:
   – Нафтохіміки зробили нам гарний новорічний подарунок. Видно, що люди все робили з любов’ю, бо такої краси тут ще ми не бачили. Привезли цю ялинку, посадили назавжди й тепер не треба буде грошей тратити на придбання лісової красуні. Тільки переживаю, щоб ми вміли зберегти оце все. Щоб завжди тут так гарно було.
   Ніна Комарницька:
   – Дуже прекрасна ялинка. Я просто нею любуюся. Не пам’ятаю за свого життя ще однієї такої гарної ялинки. Шкода, що ще немає снігу, а то ця красуня була б ще привабливішою.
   Були серед опитаних мною калушан двоє осіб, котрим ялинка видалася поганою, але називати себе вони відмовились.
   А тепер, мабуть, варто буде сказати, що створила цю красу для калушан дизайнер, народний майстер Грузії, калуський підприємець салону "Нона" Наталія Михальчук відповідно до угоди з ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ".
   Ось що сказала Наталія Юріївна про оформлення ялинки на вул. Пушкіна:
   – Оформляючи новорічну ялинку, мені хотілось дотриматись корпоративного стилю вашого підприємства. Власне тому й акцентувалась увага на двох кольорах: білому і червоному. Хочу зауважити, що ці тони на сьогодні є стильними, сучасними і модними. А щоб ялинка виглядала ефектніше, додавався ще й сріблястий тон.
   Під час оформлення лісової красуні ми частково використовували старі кульки, але їх оновляли, перефарбовували, а ще докупили 500 нових сріблястих і червоних кульок. Придбали також різні одинарні світла, бігучі та фольгові дощі для оформлення стовпів, зробили манекени Діда Мороза і Снігуроньки. Все привели в порядок. Хочеться, щоб людям було приємно і щоб вони відчули наближення новорічно-різдвяних свят.

    Ліда Мичко.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor