Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Темпи реалізації віконного профілю випереджають його виробництво

   З того часу (15 жовтня), як в цеху з виробництва виробів з поліхлорвінілової смоли суспензійної було введено в експлуатацію другу за рахунком, а потім й третю двопроменеву екструзійну лінію, темпи виробництва віконного профілю в ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стали різко зростати.
   За словами начальника цього структурного підрозділу Романа Гургули, з метою виконання планових завдань 27 жовтня почалася експлуатація двох двопроменевих екструзійних ліній. І результат не примусив себе довго чекати. Станом на 20 листопада колектив цеху випустив три палети (упаковки) рухомої частини вікна – стулки, майже 30 палет основи віконної частини вікна – рами та 80 палет перегородок – імпоста. Випущена наприкінці жовтня так звана сота серія елітної системи п'ятикамерного віконного профілю наразі зберігається на складі і чекає свого часу на реалізацію. Сьогодні ведеться її доукомплектування відповідними частинами: виготовляються кріплення для імпоста, фрези, цулаги, і відповідно виробникам вікон передаються зразки цього профілю для випробовування його на склеювання, ударну міцність. Надалі фірма "Маяк Кап" займатиметься збутом продукції на ринку.
   Загалом через суттєве збільшення замовлень з початку листопада колектив цеху випускав на трьох екструдерах тільки чотирикамерний профіль. Приємно, що сьогодні продукції цеху більше продається, ніж випускається. Наприклад, у жовтні при плані 360 тонн було випущено 362 тонни, а реалізовано 398 тонн. Це означає, що залишки, які зберігалися ще із серпня і вересня на складі, сьогодні активно продаються. Так само в вересні було випущено 204 тонни, а реалізовано 235 тонн. Ця тенденція зберігатиметься.
   Надалі колектив цеху працюватиме на одній високопродуктивній двопроменевій лінії, що достатньо для виконання плану у листопаді. Сприяє цьому низька температура повітря, яка відповідно дозволяє знизити температуру води і таким чином збільшити швидкість витягування профілю. Це в свою чергу забезпечує потреби як виробників вікон, так і їх споживачів.
   І ще одне повідомлення про будні колективу цеху. З початку листопада спеціалістами "Маяк Кап" почалося теоретичне і практичне навчання машиністів екструдерів або бажаючих працівників цеху, які хочуть працювати машиністами. Наразі сформовано чотири групи. Теоретичне навчання починається за дві години до початку зміни, а потім проходить практичне безпосередньо на екструзійній лінії. Такий порядок забезпечує краще освоєння знань.

   Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor