Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Скорочення виробничих затрат і підвищення якості продукції – головні завдання на 2012 рік

    15 березня в Румунії на базі акціонерного товариства «Петротел-ЛУКОЙЛ» під головуванням першого віце-президента компанії «ЛУКОЙЛ» Володимира Некрасова відбулася нарада, на якій були підбиті підсумки діяльності закордонних організацій нафтової компанії «ЛУКОЙЛ», що входять до бізнес-сегменту «Нафтопереробка і нафтохімія", за 2011 рік та визначені завдання на 2012 рік.
   Взяли участь у нараді й генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Сергій Чмихалов, доповідь якого також було заслухано на цьому представницькому зібранні, та його заступник Володимир Шулиндін. Про це Сергій Вікторович повідомив минулого понеділка, 19 березня, на оперативній нараді, яку провів зі своїми заступниками та керівниками основних управлінь і служб підприємства.
   Як зауважив С. Чмихалов, на нараді в Румунії Володимир Некрасов та віце-президент з нафтопереробки, нафтохімії, газопереробки ВАТ «ЛУКОЙЛ» Олег Дуров у своїх виступах констатували, що практично всі зарубіжні нафтопереробні й нафтохімічні підприємства в 2011 році не домоглися виконання своїй планових економічно-фінансових показників. Однак серед них торік найнеефективніше спрацював ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».
   – Тому на цій нараді, – продовжував Сергій Вікторович, – ще раз було звернуто увагу на те, що ми повинні докласти всі свої зусилля для того, щоб скоротити виробничі затрати та підвищити якість продукції, особливо полівінілхлориду суспензійного, основними споживачами якого є українські й російські підприємства. Вирішення вищезгаданих двох проблем, які суттєво впливають на економічні показники підприємства, можна сьогодні вважати головними завданнями колективу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» на 2012 рік.
   Також в поточному році потрібно забезпечити роботу всіх виробництв на проектних потужностях. Особливо це стосується установки з виробництва ПВХ-С. Починаючи з березня, ми повинні щомісяця виробляти й відвантажувати споживачам не менше 23-25 тис. тонн цього продукту.
   Чималий обсяг робіт намічено виконати під час зупинкового капітального ремонту виробництв, основною метою якого буде забезпечення їхньої стабільної роботи та подовження для технологічного обладнання й устаткування міжремонтного терміну.
   У своєму виступі на нараді С. Чмихалов наголосив й на тому, що потрібно активізувати виконання заходів інвестиційної програми, яку погодила управляюча компанія «ЛУКОЙЛ» для ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і ПрАТ «ЛУКОР» на 2012 рік. Уже в найближчій перспективі повинен запрацювати новоспоруджений цех з виробництва виробів із ПХВСС. А також в поточному році слід приділити увагу реалізації ряду інших інвестиційних проектів. Серед них Сергій Вікторович виокремив будівництво котельні, з яким пов’язана й реконструкція системи теплопостачання, модернізацію установки вінілхлориду та реконструкцію резервуарного парку з будівництвом нової зливо-наливної естакади для сировинних газових фракцій.

    Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor