Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

У політехнічному коледжі – демократія: викладачі співали для… студентів

   У Державному ВНЗ "Калуський політехнічний коледж" по-діловому і водночас цікаво, змістовно, весело відзначили Міжнародний день студента. Зі сцени вщерть заповненого актового залу лунали щирі вітання, линули музика і пісні, словом, і студенти, і викладачі демонстрували все, на що здатні. А це нерідко викликало в залі справжні овації, що ще більше додавало настрою винуватцям торжества.
   …У глибині сцени-вітання: "Віват студентам КПК!". Ведучі дотепно вели насичену програму. Ось вони викликають на сцену лідерів студентського самоврядування (а таке цього дня запроваджено з самого ранку). Виходить той, хто дублює директора навчального закладу, – четвертокурсник, голова студентської ради Олег Лебухорський. За ним – новоспечені заступники директора.
   Та свято не було б святом, якби слово не надали тому, у кого на сьогодні забрали керівне крісло – директорові коледжу Петрові Гринькевичу. Він наголошує: весь коледж вже традиційно відзначає Міжнародний день студента не спроста. Адже студентство з давніх часів вважається чи не найшанованішою і найпрогресивнішою частиною суспільства. Їм, нинішнім студентам, належить продовжувати будувати суспільство.
   – Ви, – звертається до залу директор, – наша надія, наша перспектива. Адміністрація коледжу, педагогічний колектив гордяться вами. Це завдяки вам наш навчальний заклад у рейтингу ВНЗ області впродовж трьох останніх років утримує лідируючі позиції. Ми гордимося кращими студентами, призерами олімпіад. За підсумками року в галузі спорту наш коледж утвердився на першому місці. Ми насолоджуємося талантами, що постійно проявляються в художній самодіяльності. А Тарас Тягур у цьому році став переможцем всеукраїнської олімпіади з математики.
   Під гучні оплески присутніх Петро Петрович вручив відміннику навчання (своєму дублерові на день) Олегові Лебухорському почесну грамоту департаменту освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту Івано-Франківської ОДА – за активну участь у студентському самоврядуванні. А відтак уже керівники-дублери викликали на сцену для нагородження грамотами активних учасників громадського життя коледжу, кращих спортсменів закладу.
   А про таланти, що осіли в стінах КПК, можна продовжувати і продовжувати… Річ у тому, що цього дня концерт для студентів давали… викладачі. Зал здригався від оплесків, що гриміли після кожного виступу. Викладачка Тетяна Богданівна Цимбаліста, наприклад, заспівала так, що защеміло в серці: задушевно, ніжно, проникливо. Як нагорода – великий букет квітів від вихованців.
   Не менше оплесків отримали від своїх пісенних номерів педагоги Ольга Василівна Коваленко, Роланд Павлович Косован та інші. У перерві між виступами вчителів члени команди клубу веселих і кмітливих зривали хвилю сміху від своїх гуморних номерів. Для прикладу, таких: "Студенти коледжу до 565-ої річниці Калуша зобов'язуються довести число пропусків до 575 на кожну групу", або: "Студент І. за семестр написав 225 пояснювальних записок. Це на 25 записок більше, ніж у минулому семестрі".
   Концерт тривав півтори години. А потім аж до вечора вирувала дискотека…
   Ми запитали в директора коледжу Петра Гринькевича, що додає очолюваному ним колективу впевненості у день завтрашній. Він відповів: сьогоднішня потужна молодь. Грамотна, розуміюча, ініціативна. А ще додав:
   – Базове підприємство – ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", яке допомагає нам буквально в усьому. Багато з досягнутих коледжем успіхів – це завдяки їм, базовикам. Навіть проведення в нас V Всеукраїнської олімпіади відбулося при активному сприянні "КАРПАТНАФТОХІМу". Усі, хто був у ній задіяний (а це представники з 25-ох областей, Києва і Севастополя), були приємно вражені від того, як підприємство підставило своє плече і в цьому заході. А ми ж ще маємо і кабінети, аудиторії, лабораторії, чудово оснащені завдяки базовому підприємству. Таких сучасних засобів, крім нас, в області не має більше ніхто. Тому ми бажаємо, щоб наше базове підприємство працювало і процвітало.
   … Немало з тих, що сьогодні святкували свій день, будуть покликані невдовзі піднімати економіку "КАРПАТНАФТОХІМу" на вищий рівень.

   Петро Шевчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor