Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

У «КАРПАТНАФТОХІМі» пройшли командно-штабні навчання

   21 травня керівництво Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області за погодженням з генеральним директором ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимиром Шулиндіним провело на території спільні командно-штабні навчання. Такий захід було організовано з метою практичного відпрацювання дій територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту в місті Калуші під час гасіння пожеж, ліквідації аварій на пожежовибухонебезпечному об’єкті та рятування потерпілих людей.
   За тактичним задумом навчання під час завантаження ємності зберігання гексену в корпусі 401 згаданого цеху сталася аварія з розгерметизацією фланцевого з’єднання трубопроводу, викидом та загоранням продукту. На технологічному майданчику з обслуговування цього резервуару перебували працівники, котрі могли потерпіти від вогню та випарів гексену.
   До проведення командно-штабних навчань було задіяно достатньо багато спецзасобів і сил. Зокрема, умовну аварію на території цеху з виробництва галоїдопохідних етилену, їх полімерів і співполімерів ліквідовували чотири відділення ДПРЧ-24 з охорони об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», які використовували для гасіння пожежі і нерозповсюдження вогню на інші ємності та приміщення таку пожежну техніку, як АКГ-6, АЦ-5, АЦ-40 і автопінопідйомник ППП-32, а також первинні засоби пожежогасіння – три лафетні стволи. Злагоджено з ними працювали два відділення ДПРЧ-6 міста Калуша на ПНС-100 і АЦ-40, два відділення взводу гірничогазорятувальних робіт воєнізованого гірничо-рятувального загону УДСНС України в Івано-Франківській області, транспортні та медичні служби, інші рятувальні формування. Завдяки їхнім засиллям, а також чітким діям обслуговуючого персоналу, керівництва цеху та виробництва етилену і поліетилену, відповідальних осіб за проведення у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» командно-штабних навчань умовну аварію вдалося оперативно успішно ліквідувати. При цьому було врятовано життя трьох потерпілих працівників цеху, двоє з яких отримали легкі отруєння від випарів гексену, а в одного медики виявили опіки верхніх дихальних шляхів.

   Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor