Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Головою профкому управління підприємства обрали Ларису Феш

    Минулого четверга відбулася звітно-виборна конференція профспілкової організації управління ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, на якій серед інших було розглянуто питання виборів голови профкому.
   Із звітною доповіддю на конференції виступив голова профкому Микола Ломиш, який поінформував присутніх про стан справ у профспілковій організації та про ті конкретні справи, якими займалися управлінці протягом звітного періоду.
   На посаду голови профкому управління було висунуто і зареєстровано п’ять кандидатів, в тому числі й Микола Ломиш, однак він та ще два кандидати відмовились брати участь у виборах. Таким чином в списку кандидатів залишились Олександр Тарасенко – комірник цеху складського господарства та Лариса Феш – провідний фахівець профкому об’єднаної організації профспілки „ЛУКОР” – „КАРПАТНАФТОХІМ”.
   За результатами відкритого голосування головою профкому управління ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” було обрано Ларису Феш, за яку віддали свої голоси переважна більшість делегатів конференції.
   Учасники конференції також обрали профспілковий комітет організації, делегатів на звітно-виборну конференцію об’єднаної організації профспілки "ЛУКОР – КАРПАТНАФТОХІМ".
   В конференції взяли участь заступники генерального директора Юрій Безуглий, Володимир Микитин та голова профкому об’єднаної організації профспілки „ЛУКОР”-„КАРПАТНАФТОХІМ” Олег Кушлик, які відповіли на запитання присутніх.
   На завершення делегати конференції висловили багато теплих слів на адресу тепер уже колишнього голови профкому управління „КАРПАТНАФТОХІМу” Миколи Ломиша. Вони згадали найприємніші моменти його роботи з членами профспілкової організації за час трьох його каденцій, його постійну увагу до вирішення їхніх життєвих проблем, допомогу, яку надавав Микола Гнатович людям. Щирі слова подяки кожного разу супроводжувалися тривалими аплодисментами.
   3 листопада має відбутись звітно-виборна конференція об’єднаної профспілкової організації" ЛУКОР – КАРПАТНАФТОХІМ".

    Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor