Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Економіка вимагає економії та нових інвестпроектів

    Минулого четверга в ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” під головуванням генерального директора підприємства Сергія Чмихалова відбулась нарада з питань промислової безпеки, охорони праці, екології та надзвичайних ситуацій за підсумками роботи в третьому кварталі 2011 року. В нараді взяли участь заступник генерального директора Георгій Кунєв, начальники виробництв, служб та відділів підприємства.
   Відкриваючи нараду, Сергій Чмихалов зазначив, що „КАРПАТНАФТОХІМ” у третьому кварталі працював не так, як хотілось, а тому не вдалося вивести його виробництва на повні навантаження. Передовсім пов’язано це із зовнішніми факторами, зокрема складною фінансовою ситуацією в Україні і в Європі загалом. Тому дивним виглядає те, що Україна є членом європейського співтовариства, що вона нібито вже в Європі, але водночас за її бар’єром.
   Що стосується вирішення внутрішніх питань, то слід в першу чергу відзначити, що під час зупинки виробництв на 10 днів вдалось успішно провести їх підготовку до роботи в зимовий період. Разом з тим було з’ясовано, що не вдалось зберегти все обладнання під час попереднього довготривалого простою. В результаті сьогодні необхідно терміново замінити частину вузлів і агрегатів, а необхідні для цього кошти є.
   Висловив Сергій Вікторовим своє невдоволення роботою виробництв, особливо вінілхлориду і каустичної соди через велику кількість виробничих неполадок і вину за це поклав на неналежну взаємодію відповідних служб підприємства.
   – Нове виробництво має працювати без проблем, – наголосив генеральний директор, і додав, що це стосується також виробництва полівінілхлориду суспензійного і якості його продукції. Вирішити усі ці питання мають спеціалісти. А якщо в окремих із них виникають проблеми з освоєнням нових технологій, їх потрібно міняти на більш кваліфікованих.
   Ділячись своїми думками про перспективу роботи  в четвертому кварталі 2011 року, Сергій Чмихалов з прикрістю знову зазначив, що в цьому знову дуже багато залежить від фінансово-економічної ситуації в Україні, хоча раніше велику надію покладали на нове виробництво ПВХ-С і зокрема на те, що воно почне виробляти кінцевий продукт, що дозволить суттєво поліпшити економіку підприємства. Але, на жаль, цього не сталося.
   – Ми всі в це свято вірили, сподівались на нашу рентабельну роботу, але, на жаль, не так все просто, – констатував Сергій Вікторович і визнав, що була в цьому і наша вина. Найперше в тому, що затягнули введення виробництва ПВХ-С в експлуатацію, в результаті чого із запізненням вийшли на ринок, який вже зайняли інші виробники цього продукту. На європейський, а також український і російський ринки із своїм ПВХ прийшли США. Тепер доводиться сподіватись, що виправити ситуацію допоможе група депутатів Верховної Ради на чолі із Ігорем Зваричем, яка зареєструвала законопроект про введення мита на полівінілхлорид, який завозиться в Україну. Зараз цей документ пройшов експертизу, тож, можливо, найближчим часом відповідний закон буде прийнятий.
   Також В.С. Чмихалов висловив здивування з приводу того, що членство України в світовій організації торгівлі ніякої користі нашому підприємству не дає, оскільки СОТ для нашої держави відчинила двері тільки з метою експансії європейських товарів на український ринок. У той же час компанія „ЛУКОЙЛ” вклала неабиякі кошти в інвестиційні проекти в Україні, але замість вигоди від цього має лише серйозні проблеми з ціною на продукцію та з її реалізацією.
   Заважають підприємству працювати й високі ціни на нафтопродукти й газ, що позначається на собівартості продукції. Ці причини, а також зниження попиту на ПВХ в зимовий період, коли призупиняється робота будівельної галузі, призвели до того, що „КАРПАТНАФТОХІМ” вимушений перейти на роботу за скороченим графіком. За словами Сергій Чмихалова, найважче колективу підприємства доведеться протягом двох наступних місяців, а поліпшення ситуації слід очікувати в лютому.
   – Сьогодні, аби знову здобути місце на ринку, ми всіх споживачів полівінілхлориду переконуємо, що якість нашої продукції є найкращою, – відзначив С. Чмихалов.
   У наступний період роботи на понижених навантаженнях колективу підприємства необхідно виконати ряд заходів, спрямованих на покращення економії сировини та енергоресурсів. Також для підвищення ефективності роботи „КАРПАТНАФТОХІМу” вже невдовзі буде завершено будівництво цеху з випуску виробів з ПВХ, перехід шостої печі піролізу виробництва етилену та поліетилену на переробку газової сировини з метою збільшення виходу кінцевого продукту. Намічено будівництво власного енергоджерела. З приємністю Сергій Чмихалов також відзначив, що врешті-решт обласна рада дала дозвіл на геологічну розвідку та дослідно-промислову розробку Верхньострутинського родовища. Таким чином є всі підстави сподіватись на те, що робота „КАРПАТНАФТОХІМу” налагодиться, його виробництва запрацюють стабільно і рентабельно, а наша продукція завоює своє чільне місце на ринку товарів.

    Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor