О производстве
 

Новости

 

История

 

Соучредители

 

Социальное развитие

 

Благотворительность и
спонсорство

Производства
  Этилена и полиэтилена
 

Хлорвинила и
каустической соды

 

Продукция

Инвестиционные проекты
  Модернизация ВХМ

Коммерческие предложения

Информация ЧАО "ЛУКОР"

Тендеры

  Условия проведения
  Документация
  Объявленные тендеры
  Информация о победителях
Пресс-релизы
Контакты
Регион
  Местные новости
  Спортивные новости
"Нефтехимик"
  Спортивный клуб
  Футбольный клуб
Фотогалерея
"Калушский нефтехимик"
  Архив новостей

 

 

Співпрацю коледжу з новими партнерами узаконили підписами

   Як уже повідомлялося в попередньому номері "КН", товариство "Нафтогазхім Сервіс" з Калуша та київська фірма "Йокагава Електрик Україна" за прикладом свого партнера – ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" виявили бажання взаємовигідно співпрацювати з колективом Калуського політехнічного коледжу.
   З цього приводу за участю керівників усіх вище зазначених підприємств та навчального закладу 9 липня цього року був підписаний протокол намірів. Згідно із цим документом, сторони взяли на себе ряд зобов'язань та намітили конкретні терміни їх реалізації. І якщо стосовно ролі в цьому проекті колективу калуських нафтохіміків запитань не виникало, адже уже впродовж кількох років підприємство бере активну участь у зміцненні матеріальної бази коледжу і за цей період ним було надано такої допомоги на півтора мільйона гривень, то участь у ньому нових партнерів викликала певну інтригу.
   З метою з'ясування положень майбутнього договору про співпрацю та конкретних зобов'язань його учасників кореспондент "КН" зустрівся з координатором від ТОВ "Нафтогазхім Сервіс", головним інженером цього підприємства Іллею Тітком.
   – Хочу відразу повідомити, – розповідає Ілля Михайлович, – що ми і наші партнери – товариство "Йокагава Електрик Україна" не лише не забули про домовленості місячної давності, а й продуктивно попрацювали над проектом договору про співпрацю. А 12 серпня у стінах Калуського політехнічного коледжу договір про співробітництво в галузі підготовки та навчання молодих спеціалістів автоматизованих систем управління технологічними процесами (АСУТП) і контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (КВПтаА) між товариствами "Нафтогазхім Сервіс" та "Йокагава Електрик Україна" з одного боку та ДВНЗ "Калуський політехнічних коледж" з іншого був підписаний.
   – Які конкретні зобов'язання слід буде сторонами виконати?
   – Зважаючи на те, що наше підприємство, яке, нагадаю, було створене на базі цеху КВПіА товариства "КАРПАТНАФТОХІМ", займається технічним обслуговуванням засобів автоматизованих систем управління технологічними процесами і контрольно-вимірювальних приладів, то саме у цьому напрямку беремо на себе зобов'язання з надання методологічної та матеріальної підтримки колективу коледжу. Будемо також всіляко сприяти проходженню на підприємстві навчально-виробничих, а при потребі й наукової практик студентів, стажувань викладачів та в оволодінні інших видів навчального процесу, що сприятиме підвищенню їх знань з опанування сучасними технологіями. Окрім того, спільно із "Йокагава Електрик Україна" оголосимо конкурс серед майбутніх випускників на найкращий реальний (прикладний) дипломний проект й усім його учасникам буде надана відповідна допомога (в тому числі й матеріальна) з метою його реалізації. Трьом переможцям конкурсу наші підприємства гарантують навчання у вищих навчальних закладах України. Ми також взяли зобов'язання ще до кінця 2014 року виготовити та передати коледжу для організації факультативного курсу спеціалізований навчальний стенд, оснащений новітніми засобами автоматизації фірми "Йокагава Електрик".
   У свою чергу Калуський політехнічний коледж, як повідомив редакції його директор Петро Гринькевич, обов'язково врахує пропозиції та побажання підприємств "Нафтогазхім Сервіс" та "Йокагава Електрик Україна" щодо тематики навчальних курсів з підготовки студентів та сприятиме їх впровадженню. Так, зокрема, уже в наступному 2014-2015 навчальному році для студентів-випускників буде організований факультативний курс "Сучасні системи та засоби промислової автоматизації виробництва фірми "Йокагава Електрик". Передбачено договором також заходи з проведення спільних лекційних та практичних занять.
   На завершення варто сказати й те, що залучення саме цих партнерів у рамках існуючої співпраці "КАРПАТНАФТОХІМу" та політехнічного коледжу продиктовано тим, що інвестор калуського підприємства – ВАТ "ЛУКОЙЛ" має довгострокову угоду про співробітництво з "Йокагава Електрик", а тому його керівництво зацікавлене у тому, щоб майбутні нафтохіміки-приладисти мали відповідні знання як про засоби АСУТП та КВПтаА, так і конкретно про "Йокагава Електрик".

   Підготував Анатолій Гайовий.

          


2011. ООО "Карпатнефтехим" - победитель конкурса на лучшие здания и сооружения Украины, построенные и принятые в эксплуатацию в 2010 году за сооружения ПРОИЗВОДСТВА ПОЛИВИНИЛХЛОРИДА СУСПЕНЗИОННОГО.

2007. ООО "Карпатнефтехим" получило именной диплом на право использования фирменного знака участника рейтинга компании "Гвардия".

2007. ООО „Карпатнефтехим” стало победителем Всеукраинского конкурса качества продукции „100 лучших товаров Украины” в номинации „Продукция производственно-технического назначения”, организованном Государственным комитетом Украины по вопросам технического регулирования и потребительской политики. Редкий аргон высокой чистоты, который вырабатывается в „Карпатнефтехиме”, признан самым лучшим в Украине среди товаров производственно-технического назначения.

2006-2007. ООО “Карпатнефтехим” – победитель конкурса "100 лучших товаров".

Май 2007. ООО “Карпатнефтехим” – победитель первого Всеукраинского конкурса предприятий в сфере внешнеэкономической деятельности “Европейский выбор”.Октябрь 2006. ЗАО “ЛУКОР” и ООО “Карпатнефтехим” признаны лучшими предприятиями в рамках общеукраинского проекта “Химическая и нефтехимическая промышленность Украины”.


Июнь 2006. Всеукраинский конкурс качества продукции (товаров, работ, услуг) „100 лучших товаров Украины” продукт производства „Полиолефин” ООО „Карпатнефтехим”, полиэтилен марки НХ 4810Н признал одним из лучших видов продукции в номинации „Товары производственно-технического назначения”.

Апрель 2006. Золотая медаль качества "Высшая проба" за внедрение на предприятии современных технологий и выпуск высококачественного и конкурентоспособного на рынке полиэтилена.

Июль 2005. Сергей Чмыхалов награжден отличием „Лидер химической и нефтехимической промышленности Украины”.

 


Наше предприятие в 2004 году успешно выполнило задачи, поставленные "Программой сертификации корпоративной системы управления группы „ЛУКОЙЛ-Нефтехим” на 2004-2007 годы", и первым среди предприятий группы получило сертификаты соответствия по всем трем системам.


„Euro Market” – награда за интеграцию в мировую экономику. (2004г.).


Отличие ЗАО "ЛУКОР" в рамках международного проекта „Мосты дружбы. Украина – Россия 2003-2004”.

20.11.2003 ЗАО „ЛУКОР” отмечено Почетным дипломом и международной премией „Бизнес-Олимп” с присвоением предприятию звания „Золотая торговая марка”, а генерального директора общества Сергея Чмыхалова – именным отличием „ Общественное признание”.

Западная региональная таможня наградила ЗАО „ЛУКОР” почетной грамотой за высокий уровень таможенной культуры и добросовестное выполнение в течение 2002-2003 гг. обязательств перед Государственным бюджетом Украины.

Международная Платиновая Звезда за качество в сфере удовлетворения потребностей клиентов, мастерство, инновации в технологии. Париж. Франция. 2003 год.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor