Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

«Ми втратили високошанованого бізнес-партнера й товариша»

   У зв’язку з передчасною смертю колишнього головного інженера ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Георгія Петровича Кунєва на адресу генерального директора підприємства Володимира Шулиндіна, інших його керівників та всього колективу нафтохімічного комплексу надійшло чимало електронних та факсимільних листів від іноземних компаній і фірм, в яких висловлюється співчуття нафтохімікам, сім’ї, рідним і близьким з приводу кончини цієї вельмишановної людини.
   «Ми з глибоким сумом довідалися про раптову смерть вашого багатолітнього головного інженера Георгія Петровича Кунєва, який і після виходу на пенсію ще певний час продовжував працював у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» вже як Ваш радник, – йдеться в електронному повідомленні, яке адресували Володимиру Шулиндіну члени правління німецької компанії ThyssenKrupp Uhde GmbH Клаус Шнайдерс і Хельмут Кнауте від імені всіх її співробітників. – Упродовж десятиліть інтенсивної співпраці між нашими компаніями, а особливо в останні роки, коли споруджувалися нові виробництва хлору і ПВХ, ми цінували пана Кунєва як надзвичайно компетентного спеціаліста та надійного бізнес-партнера. В особі пана Кунєва ми втратили високошанованого бізнес-партнера і товариша, а Ви і ваше підприємство – людину, яка своєю невтомною працею внесла значущий вклад у ту важливу роль, яку ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» відіграє в світовому нафтохімічному товаристві.
   Шановний пане Шулиндін, дозвольте нам висловити Вам, всім працівникам ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», сім’ї та рідним Георгія Петровича наше глибоке співчуття з приводу смерті пана Кунєва. Ми завжди будемо його пам’ятати».
   «Сумна звістка блискавкою вразила серця, – йдеться в іншому листі з Німеччини, надісланому на адресу головного інженера та заступника генерального директора з виробництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Василя Кисиличака та Івана Підсадюка. – Ми втратили прекрасну й надзвичайно енергійну людину, яка вирізнялася з-поміж інших і своїм неабияким вмінням приймати відповідальні й виважені рішення, але передусім ми втратили щирого товариша. Його образ стоїть перед нашими очима.
   Передаємо глибокі співчуття зажуреній родині, всім друзям, співробітникам вашої фірми.
   З повагою, доктор Брандт і Ганс-Ульріх Грегер. Фірма UHDE. Німеччина».
   Шанували й поважали Георгія Кунєва і в колективі угорської фірми SOLDIERCOMM KFT. Ось витримки з листа з Угорщини:
   «Ми приголомшені неприємною звісткою про те, що обірвалося життя такої енергійного, доброзичливої, сповненої оптимізму людини, якою назавжди запам’ятався нам Георгій Петрович Кунєв. Висловлюємо глибоке співчуття рідним, близьким Георгія Петровича. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.
   Директор Катона Янош, менеджер Габар Саша і весь колектив фірми SOLDIERCOMM KFT».
   «З глибоким сумом сприйняв новину про смерть Георгія Петровича Кунєва, – пише в своєму листі до колективу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» комерційний директор представництва голландської компанії AKZO NOBEL в Москві Олександр Жердєв. – Від імені моїх колег із компанії та від себе особисто висловлюю співчуття рідним і близьким Георгія Петровича. Ми будемо пам’ятати його як чудову людину і високошанованого спеціаліста, який вніс величезний вклад у розвиток промисловості України».
   У факсограмі, надісланій з Угорщини для сім’ї та колег Георгія Кунєва, зазначається:
   «Ми приголомшені повідомленням про те, що наш старий друг Георгій Петрович Кунєв помер. Величезний період (близько 40 років) охоплює наш професійний зв’язок. Починаючи з 1975 року, нас поєднав етиленовий трубопровід, що поріднив міста Калуш і Ленінварош (нині – Тисайварош).
   Виконання значних обсягів робіт та спільне вирішення багатьох технічних проблем посприяли тому, що наша професійна співпраця переросла в міцну колективну дружбу.
   Щиро співчуваємо сім’ї Георгія Петровича та колективу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», які втратили таку дорогу і вельмишановану всіма людину.
   Лайош Шипець, Лайош Келемен, Анна Вінклерне, Лайош Мадяр та інші співробітники ТОВ «Транс Лекс Верк».
   «Прийміть наші щирі співчуття з приводу передчасної смермі пана Георгія Кунєва. Співробітники Linde Engineering, які особисто його знали, завжди високо цінували пана Кунєва як досвідченого і знаючого інженера і керівника, а також гідну людину. Наші думки сьогодні з ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і сім’єю пана Кунєва», – пише Любов Холден, керівник проекту «Нафтохімічні заводи. Продажі та розвиток бізнесу» компанії Linde Engineering.
   Ми навели витримки тільки з деяких листів з-за кордону, в яких адресанти висловили нафтохімікам, сім’ї, рідним та близьким Георгія Кунєва свої співчуття з приводу передчасної смерті цієї високошанованої людини. А подібних співчутливих листів надійшло на адресу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» кілька десятків.

   Підготував Василь Голинський.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor