Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Шестеро нафтохіміків виборюватимуть звання "Кращий молодий спеціаліст року"

   Згідно з наказом президента ВАТ "ЛУКОЙЛ" Вагіта Алекперова від 27 грудня 2012 року було оголошено про проведення на усіх підприємствах компанії VII конкурсу на присвоєння звання "Кращий молодий спеціаліст року". З метою стимулювання активності молодих спеціалістів підприємств "КАРПАТНАФТОХІМ" і "ЛУКОР" до участі у конкурсі їх генеральні директори Володимир Шулиндін і Сергій Чмихалов видали відповідні накази, згідно з якими право на висунення кандидатів на участь у конкурсі було надано начальникам виробництв та керівникам Структурних підрозділів, у яких працюють молоді спеціалісти, а також голові Технічної ради та голові Ради молоді підприємств.
   13 лютого 2013 року відбулося спільне засідання технічної ради ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – ПрАТ "ЛУКОР", на якому були підбитті підсумки конкурсу на присвоєння звання "Кращий молодий спеціаліст 2012 року ВАТ "ЛУКОЙЛ".
   Як повідомила редакції "КН" начальник відділу підготовки кадрів ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Ірина Іванова, цьогорічний конкурс серед молодих спеціалістів підприємств проводиться у шести номінаціях і в усіх із них братимуть участь молоді працівники наших підприємств.
   – Згідно з рішенням технічної ради, – продовжувала Ірина Тадеївна, – у номінації "Інженер-нафтохімік" право участі у фінальному етапі конкурсу в Москві вибороли Руслан Сулима, начальник відділення розливу зріджених вуглеводневих газів цеху розливу вуглеводнів виробництва етилену і поліетилену; у номінації "Інженер-технолог" – Іванна Прокопів, бактеріолог лабораторії з обслуговування цеху водопостачання і каналізації та очисних споруд; у номінації "Інженер-еколог" – Андрій Мендик, старший майстер відділення очищення промислових стічних вод цеху розливу вуглеводнів виробництва етилену і поліетилену; у номінації "Інженер-механік" – Іван Бляшко, механік групи з обслуговування обладнання виробництва етилену і поліетилену; в номінації "Спеціаліст з КВПтаА, метрології, електроніки" – Олег Цяпура, майстер цеху КВПтаА; у номінації "Юрист" – Володимир Вінтонів, фахівець І категорії з корпоративного управління юридичного відділу.
   Конкурсні заявки  саме цих наших молодих нафтохіміків, як кандидатів на участь у конкурсі, були направлені у головне управління персоналу ВАТ "ЛУКОЙЛ" для подальшого розгляду комісією з присвоєння звання "Кращий молодий спеціаліст року".
   А ще начальник відділу висловила задоволення від того, що, не дивлячись на не зовсім сприятливі умови для участі в конкурсі, зважаючи на тимчасовий простій основних виробництв, молодь підприємств проявила неабияку зацікавленість до нього. У свою чергу і відповідальні за його проведення від компанії "ЛУКОЙЛ" заохочували їх до цього.

   Наш кор.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor