Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Наминалися і "Червоний мак", і "Поліна на снігу"…

   У музеї історії і трудової слави ПрАТ "ЛУКОР" і ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" вже традиційно на фініші року відбулася виставка виробів "Кондитерська перлина – передноворічне диво" двох працівниць нашого підприємства – економістів планово-економічного відділу Анжели Возняк і відділу матеріально-технологічного постачання Галини Угриновської. З причин, про яку  повідомимо нижче, урочисте відкриття виставки, огляд експозицій і відгуки присутніх зайняли рекордно короткий термін: десь до півгодини. Річ у тому, що відразу після оглядин вся випічка із виставкового стола була перенесена в кафе, а вже там – порізана і продегустована всіма, хто недавно любувався виробами…
   … А на розлогому столі було стільки всього казково гарного! Від одного погляду на торти, пляцки, інші випічки і кондитерські композиції в роті робилася повінь… Поміж кількома ялиночками розмістилися плоди фантазії жінок, які кохаються у кулінарній справі, хоч за професією далекі від неї.
   Ліве крило стола – Галини Угриновської. Вона досвідченіша в цій справі (ця виставка для неї вже друга) від молодшої колеги Анжели Возняк (її композиції зайняли праве крило стола). Але на якому б кінці столу не затримався погляд, відчуваєш, як подумки переносишся у сфантазовану майстринями композицію. Торт "Червоний мак" (плід праці Анжели). Коли дивишся на нього з гори – і справді ніби макова квітка. Авторка пояснює, що не тільки зовні торт має макове забарвлення, а його серединка макова, щоправда, із дрібненьких зерен. Притрушений кокосовою стружкою, виріб і справді наче розцвів перед очима…
   На одному із тортів Анжели всівся… Дід Мороз. Він теж із солодкого матеріалу, отже, як хтось із гурту відвідувачів висловився, "піде за милу душу".
   Ми запитали Анжели, відколи вона зайнялася цим "солодким ремеслом". Відповіла: недавно. Але в колективі всі вже знають заради чого можна придобритися до неї. Удома ж спеченим ласують усі.
   Чоловік Віктор (він сьогодні тут, підтримує дружину) каже, що оцінює роботу на п'ять. Вдається їй пекти! Недарма він, коли залишаються помадки, в момент "знешкоджує" їх. Ще й макогона облизує…
   Якщо Анжела у цей дивний світ свого захоплення прийшла недавно, то її старша колега Галина Дмитрівна – давно, понад 20 років тому. Вона встигла навіть колись відвідати курс лекцій з кондитерської справи дуже відомої на Прикарпатті і поза його межами кулінарних справ майстра Дарії Цвек. Багато що посягла з тих лекцій. Відтоді і творить. Кажуть, що вдається. Та що кажуть, – смакують і хвалять, хвалять… Двері не зачиняються, особливо перед святами. Тому те треба спекти, тому – те… Не вміє відмовляти. Тому гарує і вдень, і вночі. Не відчуваючи втоми, отримуючи від того задоволення.
   …Ми не відходимо вже від її "Веселого їжачка", язик не повертається назвати його колючим, бо "колючки" ці… з солодкої соломки. А "тільце", що під "колючками", – всеньке із десерту: джему, горіхів, родзинок, сметани…
   А поруч – композиція, назву якої "Поліна на снігу" читаєш, всміхаючись. І справді наче розсипані дрова, але кожне поліно – то рулет із полуничною начинкою! За "полінами" – "Хатка Снігової Королеви", далі – "Казкова поляна" з Дідом Морозом і Снігуронькою…
   – Люблю я цим займатися!.. – ще раз щиро зізнається Галина Дмитрівна.
   – Шановні гості! – звернулася до присутніх директор музею голова ради ветеранів підприємств Валентина Білецька, відкриваючи виставку,. – Ви бачите, які чудові вироби (їстивні!) виставили перед вами дві чарівні жінки. І не вір після цього, що кожна жінка акумулює в собі великий творчий потенціал, постає все новою гранню таланту.
   Із наступаючими святами присутніх привітала заступник генерального директора "КАРПАТНАФТОХІМу" Тетяна Трощенкова:
   – Щоб у вас був гаразд кожного дня, щоб у кожного в житті була тільки біла смуга. Талановиті люди талановиті в усьому. Мені дуже приємно працювати з колективом, розвиненим не тільки в плані розрахунків. Свідченням цьому – дві нинішні представниці нашої служби, багаті в творчому горінні…
   Голова профкому управління підприємства Лариса Феш вручила авторкам виставки грамоти об'єднаного профкому « ЛУКОР-КАРПАТНАФТОХІМ» і грошові премії. А депутат обласної ради Наталія Кость сказала, що пишається тим, що виросла у колективі, в якому працює багато творчих людей. Наталія Василівна повідомила присутнім, що недавно відразу 11 народних депутатів України від "Удару" смакували пляцком Галини Дмитрівни (вона – активістка цієї партії). Дуже хвалили майстриню…
   З успіхом авторів солодких експозицій привітали начальник планово-економічного відділу Богдан Гураль, ветеран підприємства Ярослав Корнага.
   … Ну а в кафе "пляцки" і торти нарізалися скибочками, які танули в роті. Смакуючи, солодкоїжки не втомлювалися хвалити кондитерок.

   Петро Шевчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor