Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Зусиль нардепів з Прикарпаття виявилося замало, аби захистити українського виробника ПВХ-суспензійного

   19 вересня на пленарному засіданні сесії Верховної Ради України з ініціативи народних депутатів з Прикарпаття Ольги Сікори та Анатолія Диріва слухалося питання про поправку до проекту Закону «Про внесення змін до Митного тарифу України».
   Поправка, яка стосується безпосередньо діяльності ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», зокрема його виробництва полівінілхлориду, тричі виносилася на поіменне голосування і тричі не знаходила підтримки у необхідної кількості народних обранців. Зокрема, не взяли участі у голосуванні, голосували «проти» або «утримались» представники Партії регіонів, комуністи і частина позафракційних депутатів.
   Що це за поправка, чому такими невтішними виявилися результати голосування, редакція «КН» у телефонному режимі поцікавилася у Ольги Сікори.
   – Найперше скажу, – розповідає Ольга Мирославівна, – що поправку до Закону «Про Митний тариф в Україні» я вносила на прохання представника президента ВАТ «ЛУКОЙЛ» в Україні, адміністрації калуського підприємства «КАРПАТНАФТОХІМ» і моїх виборців, які там працюють. А стосується вона питання врегулювання митних тарифів на таку продукцію, як полівінілхлорид. Пропонується, зокрема, повернутися до діючих до 2009 року положень, згідно з якими встановлюється різний підхід до імпорту ПВХ-емульсійного і ПВХ-суспензійного. Зважаючи на те, що перший вид цього продукту в Україні не виробляється, але він потрібен українським підприємствам, то ставка ввізного мита на нього пропонується нульова. Що ж до ПВХ-суспензійного, єдиним вітчизняним виробником якого є саме наше підприємство «КАРПАТНАФТОХІМ», то згідно з поправкою розмір ввізного мита мав би становити 6,5 відсотка на умовах пільгової поставки і 13 відсотків для усіх інших імпортерів цього продукту.
   Тобто пропонується ввести ввізне мито на продукцію, що виробляється в Україні нашим вітчизняним підприємством, яким у даному випадку є «КАРПАТНАФТОХІМ», аби зберегти його конкурентоздатність на ринку, а його працівники мали роботу.
   Саме це і є основною причиною внесення цієї поправки до закону. І це не є чимось дивним, адже сьогодні Україна чи не єдина держава в Європі, яка не може на законній основі захистити свій ринок від попадання на нього неякісної продукції та товарів, а також за так званими демпінговими цінами. Не секрет, що часто це робиться свідомо, в інтересах тих чи інших бізнесових кіл. І я  навіть переконана, що не з політичних мотивів цю поправку не підтримала частина народних депутатів від Партії регіонів та не проголосували на неї позафракційні й інші депутати, а саме з метою захисту своїх або чиїхось інтересів. Декому, очевидно, вигідно, аби на ринок України попадав «дешевий» ПВХ.
   – І яким надалі бачиться вам розвиток подій з розв’язання цього питання?
   – Після того, як дві повторні спроби нашого земляка з Долини Анатолія Диріва «пробити» поправку завершилися невдало, виступив лідер нашої фракції у парламенті Арсеній Яценюк. Він, зокрема, звернув увагу депутатів на те, що ця поправка має безпосереднє відношення до євроінтеграції України, а її прийняття лише цьому сприятиме. Більше того, він навіть наполіг на тому, аби голова Комітету ВР з питань податкової і митної політики Віталій Хомутиннік запевнив усіх, що це питання буде на протязі двох тижнів повторно розглянуте на пленарному засіданні сесії.
   З цього приводу хочу лише сказати, що я та інші депутати від Прикарпаття, а також з опозиції всіляко сприятимуть, аби  найбільше в Калуші підприємство працювало.

   Записав Анатолій Гетьманчук.

   Від редакції.
   Згадану поправку до Закону підтримали усі народні депутати, що представляють Прикарпаття, окрім Володимира Шкварилюка та Василя Дерев’янка, які не голосували.
   А ще до вищесказаного варто додати, що цей законопроект був ініційований Кабінетом Міністрів України в рамках виконання Меморандуму про порозуміння між урядом нашої держави та ВАТ «ЛУКОЙЛ», який був підписаний 18 квітня 2013 року. Згідно з його положеннями Кабмін взяв на себе зобов’язання з поліпшення економічних передумав для відновлення роботи калуського підприємства. Перший крок зробила і компанія «ЛУКОЙЛ», ввівши у дію установку поліетилену. Але для відновлення роботи інших виробництв необхідно прийняти два законопроекти. Окрім введення митного тарифу на ввезення в Україну ПВХ-суспензійного необхідно, аби народні депутати ще підтримали законопроект щодо звільнення від акцизних платежів газової сировини, яка поставлятиметься в Україну для потреб «КАРПАТНАФТОХІМу». Ця поправка теж була подана урядом України на розгляд Верховної Ради. Також сьогодні ведеться активна робота щодо зниження  тарифів на перевезення продукції калуських нафтохіміків.
   Як повідомив редакції «КН»  представник президента ВАТ «ЛУКОЙЛ» в Україні Сергій Чмихалов, немає жодних сумніві у тому, що уряд України в повному обсязі виконає свої зобов’язання, але зробити це необхідно якомога скоріше, аби наблизити дату введення у дію усіх виробництв «КАРПАТНАФТОХІМу».

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor