Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Гостинність господарів, цікаві виступи та заходи супроводжували учасників конференції молодих вчених і спеціалістів в м.Ухта

   Як уже повідомлялося в одному з попередніх номерів "КН", з 10 по 12 вересня у місті Ухта (Російська Федерація) проходила конференція молодих вчених і спеціалістів підприємств і організацій ВАТ "ЛУКОЙЛ". Безпосередню участь у цьому науково-практичному форумі молодих лукойлівців взяли участь заступник начальника відділу управління якістю ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", кандидат технічних наук Ярослав Кучера і майстер цеху контрольно-вимірювальних приладів і автоматики цього ж підприємства Олег Цяпура.
   Бути учасниками цієї конференції молоді калуські нафтохіміки заслужили. Наукова розробка Я.Кучери на тему "Екстракція сполук заліза з хлорорганічних відходів виробництва вінілхлориду була удостоєна на Х конкурсі ВАТ "ЛУКОЙЛ" другого місця, а О.Цяпура став переможцем конкурсу "Кращий молодий спеціаліст 2012 року".
   Після повернення їх до Калуша кореспондент "КН" зустрівся з молодими працівниками підприємства і попросив поділитися враженнями від участі в конференції.
   Я.Кучера:
   – Найперше скажу, що організатори заходу, а ними були представники підприємства "ЛУКОЙЛ-Комі", все зробили для того, аби перебування учасників конференції на їх підприємстві і краї було і корисним і пам'ятним. Все розпочалося з аеропорта м.Ухта. Тут делегатів з Москви, Санкт-Петербурга, Пермі, Волгограда, Західного Сибіру, Астрахані, Калінінграда, Саратова, Нар'ян-Мари, Ростова і Краснодара (Російської Федерації), а також з країн далекого і близького зарубіжжя – України, Республіки Білорусь, Молдови, Болгарії, Сербії, Румунії і Швейцарії зустрічали з хлібом-сіллю і оркестром. Такий теплий прийом приємно здивував молодих вчених нафтохіміків, яких загалом на конференцію до північного міста Росії приїхало більше 150.
   О.Цяпура:
   – Відразу після поселення у комфортні готелі міста учасникам конференції була запропонована екскурсійна програма, в яку входили подорож містом, відвідування краєзнавчого музею, приміського селища та Ухтинського нафтопереробного заводу. Два останніх маршрути стали для молодих спеціалістів компанії справжнім відкриттям, адже більшість із них вперше побачили нафтове виробництво такого масштабу. Вразила усіх нас і розповідь про історію та діяльність підприємства, підтримку ідей та пропозицій з поліпшення його роботи, зменшення собівартості продукції і поліпшення її якості.
   Я.Кучера:
   – Що стосується самої конференції, то вона проходила у приміщенні Ухтинського державного технічного університету (УДТУ). Відкрив її віце-президент ВАТ "ЛУКОЙЛ" з управління персоналом та організаційного розвитку Анатолій Москаленко, який привітав учасників конференції від імені президента компанії Вагіта Алєкперова і висловив подяку керівництву університету за гостинний прийом. Виступили також перед молодими науковцями і спеціалістами "ЛУКОЙЛу" віце-президент компанії з науки і технологій Володимир Муляк, керівники Республіки Комі, Ухтинського університету та підприємства "ЛУКОЙЛ-Комі". Основна ж робота учасників конференції проходила у секціях "Геологорозвідка і видобуток" і "Переробка та збут", на яких молоді лукойлівці представляли свої проекти та відповідали на запитання членів конкурсної комісії, у склад якої входили спеціалісти компанії та УДТУ.
   О.Цяпура:
   – Цікавими і корисними для учасників конференції були і години відпочинку. Спочатку нам було запропоновано побачити виступ відомої московської команди КВК "Станція спортивна". Після цього самі молоді лукойлівці могли спробувати свої сили у цій грі. Задля цього усіх нас було розподілено на вісім команд. У впертій боротьбі перемогу святкувала команда з Пермі.
   А ще усім запам'ятається ранок 12 вересня, коли усі делегати конференції молодих вчених і спеціалістів ВАТ "ЛУКОЙЛ" взяли участь у посадці дерев у міському парку культури та відпочинку. З більш як 200 саджанців калини і глоду була облаштована алея на правому березі ріки Чіб'ю.
   Я. Кучера:
   – У рамках конференції відбулося ще кілька значних і важливих заходів. Запам'ятався усім виступ доктора геологічних наук, професора з Нідерландів Рауда Вейєрмарса, який у доступній формі запропонував і обговорив ті наукові методи, які можуть сприяти оптимізації процесів буріння і розробки свердловин. Цікавою була також для молодих вчених і спеціалістів розповідь президента благодійного фонду підтримки ветеранів ВАТ "ЛУКОЙЛ" Альберта Галустова про історію створення та розвиток компанії.
   А завершилася конференція нагородженням найбільш талановитих її учасників. Дипломи переможцям вручили Анатолій Москаленко та голова Ради міжнародної організації профспілкового обднання ВАТ "ЛУКОЙЛ" Георгій Кірадієв.

   Записав Анатолій Гетьманчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor