Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Чому не виконуються домовленості?

   Нещодавно керівники ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" та ПрАТ "ЛУКОР" направили на адресу Калуського міського голови Ігоря Насалика листи, у яких просять його дотримуватися домовленостей про співпрацю, передбачених в протоколі останньої спільної наради, що відбулася 27 квітня 2012 року.
   Особливе занепокоєння в калуських нафтохіміків викликає та обставина, що, згідно з цим документом, Калуська міська рада зобов'язувалася зберегти на протязі 2011-2013 років встановлену для підприємств ставку орендної плати за землю на рівні 3% від нормативної грошової оцінки земель м. Калуша. Але 15 червня 2012 року на адресу ПрАТ "ЛУКОР" і 3 липня 2012 року на адресу ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" надійшли від Калуської міської ради проекти додаткових угод до договорів оренди землі, згідно з якими пропонується збільшити розмір орендної плати до 4% від нормативної грошової оцінки земель у місті.
   – На жаль, – йдеться у листі керівництва ПрАТ "ЛУКОР", – не виконуються і досягнуті домовленості щодо забезпечення погашення заборгованості КП "Водотеплосервіс" в сумі 2 млн. грн., а також зобов'язання Калуської міської ради, зазначені у листі від 3 січня 2012 року.
   Зважаючи на усі ці обставини, автори листа звертаються до міського голови з ініціативою про винесення на розгляд сесії Калуської міської ради питання про встановлення для ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ "ЛУКОР" індивідуальної ставки орендної плати за землю на рівні 3% від існуючої у Калуші грошової оцінки земель.

   Наш кор.

   Від редакції. У розмові кореспондента "КН" із заступником виконавчого директора ПрАТ "ЛУКОР" Романом Руском вдалося з'ясувати, що на даний час заборгованість КП "Водотеплосервіс" перед підприємством за очистку побутових стоків міста становить понад 35 млн. грн.
   – Два мільйони, про які згадує у листі на адресу міського голови генеральний директор "ЛУКОРу", є, як бачимо, лише незначною часткою існуючої заборгованості. А ці кошти нам у першу чергу необхідні в першу чергу на фінансування робіт з ремонту обладнання цеху НіОПСВ та на виплату заробітної плати працюючим.
   Зважаючи на нинішню складну ситуацію на ринку нафтохімічної продукції, коли товариство "КАРПАТНАФТОХІМ" відчуває суттєві проблеми з обіговими коштами, повернення хоча б частки боргів КП "Водотеплосервіс" було б дуже доречним і взаємовигідним, – наголосив Р.Руско.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor