Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

На пенсію – з одноразовою грошовою виплатою

   19 липня відбулося засідання узгоджувальної комісії адміністрації та профкому з приводу внесення змін в Колективний договір на 2011-2013 роки. Про це повідомив редакції «КН» заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Юрій Безуглий.
   – Потреба внести зміни до Колективного договору, що був прийнятий на конференції трудового колективу «КАРПАТНАФТОХІМу» і «ЛУКОРу» 23 червня 2011 року, – пояснював Юрій Павлович, – виникла у зв’язку з тим, щоб створити кращі умови для забезпечення соціальної захищеності при звільненні з роботи нині працюючих пенсіонерів. Справа в тому, що на наших підприємствах сьогодні ще трудиться значна кількість працівників-пенсіонерів, котрі не скористалися соціальною пільгою, передбаченою пунктом 7.9 Колективного договору, і втратили право на отримання одноразової грошової виплати при звільненні з роботи у зв’язку із виходом на пенсію. Нагадаю, що ця пільга застосовується при умові, якщо працівник звільняється з роботи у зв’язку із виходом на пенсію на протязі 12-ти місяців з моменту досягнення ним пенсійного віку. Тому на засіданні узгоджувальної комісії адміністрації ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і ПрАТ «ЛУКОР» та об’єднаного профкому підприємств було окремо обговорено пункт 7.9 Колективного договору та прийнято спільне рішення про доповнення його першого абзацу наступним реченням:
   «Для працівників товариства, які станом на 1 липня 2012 року не скористалися пільгою, передбаченою абзацом першим пункту 7.9 Колективного договору, продовжити термін застосування цієї пільги до 30 вересня 2012 року».
   Це означає, що всі пенсіонери, котрі пропрацювали на підприємстві вже більше одного року з моменту досягнення ними пенсійного віку, при звільнені з роботи в період з 1 липня до 30 вересня 2012 року матимуть право на отримання одноразової грошової виплати, розмір якої залежатиме від стажу їхньої роботи.

    Наш кор.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor