Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Лукорівці вже обслужили АЗС «ЛУКОЙЛу» в шістьох областях

   Як ми уже повідомляли, ПрАТ «ЛУКОР» стало переможцем тендеру щодо надання певних видів послуг для ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна». За підсумками торгів, які провело це підприємство, що входить в структуру компанії «ЛУКОЙЛ», наше товариство отримало перевагу над іншими його учасниками в двох із п’яти лотів тендеру. Зокрема, колектив електротехнічного цеху «ЛУКОРу» одержав право здійснювати на автозаправних станціях ПІІ «ЛУКОЙЛ-України» в західному регіоні України оперативне технічне обслуговування й ремонт трансформаторних підстанцій 10 і 0,4 кВ та повітряних і кабельних ліній аналогічної електричної напруги, а також проводити профілактичні випробування електроустаткування, трансформаторних підстанцій 10 і 0,4 кВ та комплектних трансформаторних підстанцій. У зв’язку з цим у електротехнічному цеху було проведено структурну реорганізацію та спеціально створено з числа його працівників окрему службу з обслуговування автозаправок ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна». Очолив її Віталій Турій, який до цього обіймав посаду провідного інженера-енергетика. З ним я і зустрівся цього тижня та поцікавився, як ідуть справи в електроремонтників у забезпеченні виконання договорів, укладених з фірмою, яка у західному регіоні України має 62 АЗС та одну нафтобазу.
   – Договори з ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна» були укладені 3 квітня 2013 року, а 11 квітня два начальники дільниць Андрій Гамкало та Анатолій Васюнець і два електромонтери нашої служби вже були у Волинській області, де розпочали обслуговувати АЗС цього підприємства, – констатував Віталій Тарасович. – Надалі за кожною дільницею були розподілені області західного регіону України, в яких розміщені лукойлівські автозаправки, і вони вже конкретно зайнялись виконанням у роз’їзному режимі робіт, визначених у погодженому сторонами графіку з надання послуг, пов’язаних з оперативним технічним обслуговуванням, ремонтом та профілактичним випробовуванням високовольтного електроустаткування автозаправних станцій ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна». Всі намічені в цьому графіку роботи працівники нашої служби з обслуговування АЗС ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна» повинні виконати в квітні-жовтні поточного року.
   – В роз’їзному режимі вони вже працюють два місяці, а чи справляються зі своїми завданнями?
   – Після об’їзду та проведеного технічного обслуговування сімох АТС у Волинській області, аналогічну роботу наші електроремонтники виконали у Рівненській області, де розміщені шість АЗС ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна». У Закарпатську область бригаді під керівництвом начальника дільниці Ярослава Гамкала довелось зробити дві поїздки, оскільки там виникла потреба у проведенні ремонту трансформаторної підстанції із заміною масла та розчистці приблизно кілометрової ділянки повітряної електролінії в охоронній зоні. Довелось за допомогою бензопили обрізати дерева та гілля, які ускладнювали безпечну експлуатацію цієї повітряної електролінії. Тому до другої поїздки на Закарпаття було залучено бригаду електроремонтників, підсилену працівниками інших служб електротехнічного цеху.
   Працівниками дільниці №2, де начальником Андрій Васюнець, вже виконано чималий обсяг робіт у Львівській області, де є найбільша кількість АЗС ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна». Їх там налічується аж 18. До того ж розміщені автозаправки не близько одна від одної, а на відстані переважно 50-60 км, що, безперечно, впливає на оперативність їхнього технічного обслуговування та ремонту. Тому на Львівщину вже було здійснено три поїздки. Цього тижня працівники дільниці №2 вирушать туди в черговий раз, щоб повністю завершити обслуговування АЗС ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна» у Львівській області.
   А загалом наша служба, яка складається всього з 10 чоловік разом з начальниками двох дільниць, сьогодні на сто відсотків забезпечує виконання графіка робіт з обслуговування лукойлівських АЗС і навіть працює з його випередженням.
   – Якщо вже враховувати Львівську область, то у скількох областях західного регіону України працівники вашої служби вже повністю забезпечили технічне обслуговування лукойлівських АЗС?
   – Можна сказати, що оперативне технічне обслуговування й ремонт трансформаторних підстанцій 10 і 0,4 кВ та повітряних і кабельних ліній аналогічної електричної напруги вже проведено на АЗС в шістьох областях: Волинській, Рівненській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Львівській. Ще не виїжджали наші електроремонтники тільки в Тернопільську та Хмельницьку області, де теж є АЗС ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна», які ми обслуговуватимемо.
   – А за два місяці, відколи «ЛУКОР» почав співпрацювати з ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна», виникали якісь аварійні ситуації на АЗС цього підприємства, коли треба було оперативно виїжджати на місце, щоб їх ліквідовувати?
   – Деякі тривожні дзвінки були із Закарпатської та Чернівецької областей, але нашим бригадам виїжджати туди не довелось. Неполадки, які виникали на АЗС, були усунуті оперативним персоналом тамтешніх районів електромереж, з якими ми тісно співпрацюємо, як і головними енергетиками автозаправних станцій ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна» в областях західного регіону України та регіональними менеджерами. Акти виконаних робіт та звіти про надані послуги разом з рекомендаціями про необхідність проведення тих чи інших ремонтів, замін електрообладнання тощо складаються після кожної поїздки працівників служби з обслуговування АЗС ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна» та погоджуються відповідними відповідальними особами з обох сторін.

   Розмову вів Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor