Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Одержано першу партію кондиційного профілю з власного ПВХ

   Згідно з відповідними рішенням наради керівників ВАТ "ЛУКОЙЛ" за участю віце-президента компанії Олега Дурова і наказом генерального директора ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Сергія Чмихалова, на виробництві ПВХ-С введено в експлуатацію першу із шести екструзійних ліній з виробництва виробів із поліхлорвінілової смоли суспензійної.
   Як прокоментував ситуацію начальник цеху з виробництва виробів з ПХВСС Роман Гургула, станом на 11.30 20 квітня паралельно із завершенням пусконалагоджувальних робіт на всіх стадіях і відділеннях цеху здійснювалася спроба випуску першої партії кондиційного профілю для київської фірми ТОВ "Маядо", яка займатиметься його реалізацією.
   Спочатку заплановано переробити 16 тонн сухої суміші "драйбленд", яка надійшла від згаданої фірми разом з екструзійними інструментами: фільєрою для виробництва імпоста, калібратором і ваннами. Пробне тестування лінії на герметичність екструзійних інструментів було проведено вчора ввечері, 19 квітня, від 17.00 до 19.00.
   До приїзду спеціалістів іноземних фірм "Ермафа", "Коперіон" та "Аермек" двоконтурна водооборотна система охолодження профілю працюватиме в ручному режимі. Програму для автоматичного керування водооборотною системою іноземні фахівці мають інсталювати наступного тижня. Немає поки що програмного забезпечення і на відділенні змішування, де готуватимуться суміші для виробництва профілю. Саме тому представники "Маядо" привезли в "КАРПАТНАФТОХІМ" власну суміш.
   Повноцінно на всіх проектних режимах екструзійна лінія №5 має запрацювати наступного тижня.

   Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor