Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Три лукорівські цехи увійдуть в управління забезпечення виробництв

   З 1 квітня 2014 року повинно повністю припинити свою господарську діяльність ПрАТ «ЛУКОР». У зв’язку з цим більшість його працівників буде працевлаштовано у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Зокрема, на сьогодні практично вже вирішено долю колективів трьох структурних підрозділів «ЛУКОРу». Так, цехи нейтралізації і очищення промислових стічних вод, енергопостачання, водопостачання і каналізації увійдуть в управління забезпечення виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», яке очолює Василь Оленюк. У підпорядкування цього управління перейде й управління магістральних продуктопроводів.
   – Відповідно до прийнятих попередніх рішень, з наступного місяця штат управління забезпечення виробництв буде розширено до 275 чоловік, – констатує Василь Оленюк. – У його структурі, крім трьох колишніх лукорівських цехів та управління магістральних продуктопроводів, також функціонуватимуть група з обліку та забезпечення енергоресурсами і виробничо-технічне бюро. Щоправда, цех енергопостачання вже буде йменуватися цехом парогазопостачання, а управління магістральних продуктопроводів виконуватиме функції цеху. Тобто в управлінні будуть чотири цехи.
   – У зв’язку з такою реорганізацією, очевидно, доведеться виготовляти різні дозвільні документи та ліценції на діяльність колишній структурних підрозділів ПрАТ «ЛУКОР», оскільки вони вже підпорядковуватимуться іншій юридичній особі – ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»?
   – Безумовно. І на сьогодні ліцензію на виробництво теплоенергії та окрему ліцензію на транспортування теплоенергії ми вже отримали. Думаю, що 28 березня одержимо і ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання і водовідведення, адже саме цього дня це питання призначено до розгляду на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг. Але я переконаний, що до 1 квітня 2014 року ми матимемо всі дозвільні документи та ліцензії, пов’язані з господарською діяльністю нових структурних підрозділів управління забезпечення виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».
   Варто також відзначити, що зараз ми паралельно працюємо над переукладанням всіх договорів, до яких мали відношення цехи «ЛУКОРу». Це стосується і договору ПрАТ «ЛУКОР» з КП «Водотеплосервіс», який поки що залишається найпроблемнішим питанням. Ми вже двічі направляли підготовлений договір керівництву цього комунального підприємства Калуської міськради, але ще відповіді від нього не отримали.
   – Наскільки мені відомо, у ПрАТ «ЛУКОР» завжди складалися непрості стосунки з КП «Водотеплосервіс», яке не розраховувалося або вкрай погано розраховувалося за надані послуги з очищення господарсько-побутових стоків, що надходять з міста. Чи вирішено на сьогодні питання про погашення КП «Водотеплосервіс» своєї заборгованості перед «ЛУКОРом»?
   – 6 березня поточного року Господарський суд Івано-Франківської області задовольнив клопотання ПрАТ «ЛУКОР» про затвердження мирової угоди між «ЛУКОРом» і «Водотеплосервісом» з умовами про погашення заборгованості, які сформульовані в додатку до цієї угоди. Відповідно до цього юридичного документа, КП «Водотеплосервіс» повинно повернути ПрАТ «ЛУКОР» частину заборгованих грошей за отримані послуги до 31 березня 2014 року. А та сума заборгованості, яка ще залишатиметься за «Водотеплосервісом», повинна бути погашена відповідно до ст. 14 Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік».

   Розмову вів Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor