Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Гендиректор підприємства знайомився з ходом реалізації нових інвестпроектів

   19 лютого група керівників та головних спеціалістів ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" на чолі з генеральним директором підприємства Володимиром Шулиндіним здійснили об'їзд тих виробничих підрозділів, де нині ведуться роботи з виконання інвестиційної програми 2014 року.
   А розпочалася ця виїзна оперативна нарада з виробництва етилену та поліетилену. Начальник цього підрозділу Іван Федорів ознайомив генерального директора та супроводжуючих його керівників з ходом реалізації інвестиційного проекту «Збільшення переробки газової сировини до 35 тис. тонн у місяць з використанням широкої фракції легких вуглеводнів (ШФЛВ)». Він, зокрема, сказав, що у даний час, установка етилену фактично уже готова до роботи на газовій сировині. Залишилося лише виконати відповідні роботи з оформлення необхідної документації для здачі об'єкта в експлуатацію.
   Відвідали керівники підприємства і склад готової продукції установки поліетилену, де нині теж на завершальній стадії ведуться роботи з введення у дію нової лінії з фасування і пакування поліетилену в мішки. Сьогодні тут працівники фірми "ЛК-Укрнафтогазбуд" з Одеси здійснюють штукатурні роботи.
   Після цього маршрут гендиректора та спеціалістів проліг на очисні споруди підприємства, де планується впровадити проект з реконструкції блоку доочистки промислових стічних вод.
   Побували у цей день керівники "КАРПАТНАФТОХІМу" і на виробництві полівінілхлориду суспензійного. Його начальник Віктор Михайлюк поінформував їх з ходом реалізації інвестпроекту, пов’язаного з модернізацією стадії фасування продукції, що передбачає спорудження додаткової нової лінії з фасування ПВХ-С у біг-беги.
   На завершення об'їзду керівники та спеціалісти підприємства побували в цеху енергопостачання, де його начальник Петро Якимів ознайомив делегацію з роботою нової системи теплопостачання, реконструкція якої була завершена у листопаді 2013 року.

   Наш кор.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor