Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

У "КАРПАТНАФТОХІМі" працювала делегація з Фінляндії

    17 січня у ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" перебувала з робочим візитом група фахівців фірми KPA Unicon (Фінляндія), яка постачатиме для підприємства комплект обладнання для парової котельні з хімводоочисткою. Разом з представницькою делегацією, керівником якої був заступник директора фінляндської фірми KPA Unicon Юха Сормунен, у ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" також прибули керівник департаменту інжинірингу компанії Jurby Water Tech Олексій Соловей та представник проектного інституту "ДніпроВНІПІенергопром", головний інженер проекту будівництва котельні Максим Мануйленко.
   Гості нашого підприємства оглянули місце, визначене для розміщення майбутньої парової котельні для забезпечення власною тепловою енергією структурних підрозділів ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ  "ЛУКОР". Ним, як уже повідомлялося в "КН", стане територія колишнього цеху з виробництва каустичної соди діафрагмовим методом поблизу діючого теплопункту.
   Цього ж дня, як поінформував головний енергетик ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Віктор Козир, відбулася установча нарада за участю головних фахівців і спеціалістів нашого підприємства та представників делегації від фірм KPA Unicon, Jurby Water Tech і генпроектувальної організації – "ДніпроВНІПІенергопрому". Пройшла вона під головуванням головного інженера – заступника генерального директора ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Василя Кисиличака.
   На нараді, що тривала майже до 21-ої години, сторони обговорили низку важливих питань, пов’язаних з реалізацією в "КАРПАТНАФТОХІМі" інвестпроекту щодо будівництва парової котельні. Зокрема, серед всього іншого були обговорені питання, що стосувалися механічної частини проекту, технологічної схеми роботи майбутньої котельні, системи водопідготовки, автоматизації процесу виробництва пари, постачання необхідного обладнання тощо.
   У протоколі, який склали та підписали учасники наради, сторони узгодили всі нюанси щодо підготовки робочої проектної документації, визначили кінцевий термін видачі її "КАРПАТНАФТОХІМу" проектним інститутом "ДніпроВНІПІенергопром", намітили основні найближчі завдання, над якими працюватимуть, реалізовуючи проект будівництва парової котельні.

    Василь Голинський.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor