Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Першочергове завдання на 2012 рік – зменшити витрати

    16 січня під головуванням генерального директора ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ "ЛУКОР" Сергія Чмихалова відбулася оперативна нарада за участю його заступників та головних спеціалістів підприємств.
   У ході її проведення генеральний директор поінформував присутніх про засідання Ради директорів ВАТ "ЛУКОЙЛ" з питання підбиття попередніх підсумків роботи підприємств компанії у 2011 році, яке відбулося 13 січня і в роботі якого він брав участь.
   За словами Сергія Вікторовича, вперше з часів заснування компанії "ЛУКОЙЛ" у минулому році було допущено зменшення видобутку нафти та її переробки. Пов'язано це як з кризовими явищами у світовій економіці, так і певними прорахунками у веденні геологорозвідувальних робіт.
   Окрім президента нафтової компанії НК "ЛУКОЙЛ" Вагіта Алекперова, на засіданні Ради директорів компанії виступили його заступники Равіль Маганов, Геннадій Федоров, Володимир Некрасов. У виступі останнього йшлося і про економічну ситуацію на нашому підприємстві "КАРПАТНАФТОХІМ", підкреслив у своєму виступі С.Чмихалов.
   Наголошувалося, зокрема, що у 2012 році тут має бути ліквідована збитковість у роботі. З метою виконання цього непростого завдання, продовжував Сергій Чмихалов, нам буде необхідно зменшити затрати з усіх показників економічно-господарської діяльності. Такі заходи уже розробляються і залишиться їх виконати, аби виправдати надії керівництва компанії.
   Генеральний директор також ознайомив присутніх на нараді з тими кадровими змінами, які відбулися на деяких підприємствах НК "ЛУКОЙЛ". Так, приміром, керівником офісу компанії в Києві призначено Романа Петрошова, який до цього працював на підприємстві "ЛУКОЙЛ-Західний Сибір", а директором підприємства у Норвегії став Леонід Сургачов, який і раніше тут працював на різних посадах.
   На завершення наради Сергій Вікторович представив присутнім нового головного інженера підприємства, свого заступника з технічних питань Василя Кисиличака. Але перед тим він тепло подякував за багаторічну працю на підприємстві (45 років!) Георгію Кунєву, підкресливши, що Георгій Петрович, як відмінний спеціаліст та мудрий керівник, і надалі залишатиметься на підприємстві у якості радника його керівництва.

    Наш кор.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor