Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Гексахлорбензол на асфальті?

   В минулому числі "КН" вже повідомлялося про те, що Кабінет міністрів України виділив з Державного фонду охорони навколишнього середовища Івано-Франківській обласній державній адміністрації 120 млн. грн. на вивіз та утилізацію відходів гексахлорбензолу, захоронених на полігоні токсичних відходів у м. Калуші, і що робиться це з порушеннями природоохоронних норм. Цього тижня редакція знову була вимушена повернутись до цієї гострої теми. А ініціювали її продовження працівники управління ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМу", які 17 жовтня на власних автомобілях їхали на роботу.
   Річ у тому, що вантажні автомобілі, які вивозять заражену відходами гексахлорбензолу ґрунтову суміш, забрудненими колесами буквально встеляли нею у цей дощовий день автомобільну дорогу. За поясненнями інформованих джерел, такі порушення є результатом відсутності на полігоні бункера для завантаження отрути в біґ-беґи безпосередньо на бетонній площадці, з якої вона надалі мала б завантажуватися на автомобілі. Спочатку, коли видаленням з полігону відходів гексахлорбензолу займалося державне підприємство "Центр поводження з небезпечними речовинами", робилося саме так. Пізніше металевий бункер, який був розташований на бетонній площадці, кудись дивним чином зник.
   Тепер суміш з гексахлорбензолом люди завантажують лопатами в біґ-беґи на землі безпосередньо біля карт, а потім ці багатокілограмові мішки автокран подає на машини, які везуть їх на територію непрацюючого нині калійного заводу. От болото й розтягнулося по асфальті майже на 200 метрів в обидва боки від місця виїзду з полігону, що дуже тривожить людей.
   Заступник головного інженера з техніки безпеки та екології ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Роман Бумбу, який займається питаннями охорони природи вже багато років, такі дії фірми, що вивозить відходи ГХБ з Калуша, назвав ганебними.
   Коментуючи порушення норм захисту довкілля, заступник начальника управляння надзвичайних ситуацій Калуської міськради, член комісії з контролю за додержанням вимог природоохоронних заходів та підтвердження обсягів гексахлорбензолу Іван Дембич, повідомив, що до нього також надійшов сигнал стосовно недотримання працівниками ТзОВ "С.I. Груп Консорт Лтд" правил поводження з шкідливими речовинами, в результаті чого процес видалення гексахлорбензолу з полігону призупинено. Надалі для того, аби суміш ґрунту з гексахлорбензолом не губилася по дорозі, її змиватимуть з коліс водою безпосередньо на полігоні. Такий захід Іван Іванович вважає безпечним для навколишнього середовища, оскільки заражений ґрунт з полігону буде також вивезено. Крім того, І. Дембич додав, що речовина, яка вивозиться з полігону, постійно перевіряється на наявність в ній гексахлорбензолу.
   Стосовно інформації, що нібито на полігоні суміш з гексахлорбензолом люди завантажують лопатами в біґ-беґи безпосередньо на землі біля карт, то це неправда. Замість бетонної тепер використовується дерев'яна площадка. Для підтвердження, що це саме так, в нього є фотографії.

   Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor