Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Запрацювала нова лінія з переробки ПВХ-С

   15 жовтня в цеху з виробництва виробів із поліхлорвінілової смоли суспензійної виробництва ПВХ-С ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" було введено в експлуатацію двопроменеву екструзійну лінію №3. Зроблено це разом із спеціалістами київської фірми "Маяк Кап".
   Як пояснив начальник цеху з виробництва виробів з ПХВСС Роман Гурнула, на відміну від однопроменевих ліній двопроменева складається з одного великого екструдера, двох калібрувальних столів, двох пристроїв, що витягують профіль, двох обрізних пил і перекидного стола для прийому готової продукції.
   – Продуктивність двопроменевої лінії така, як продуктивність двох однопроменевих, тобто в два рази більша, – розповідає Роман Володимирович. – На екструзійній лінії №3 вже налагоджено випуск п'ятикамерного профілю, рами (основи вікна), стулки (його рухомої частини) та імпоста (перегородки). Згідно з документами, це сота серія елітної системи профілю. Для порівняння додам, що на двох перших однопроменевих лініях, які працюють вже віддавна, випускається чотирикамерний профіль.
   Паралельно з виробництвом профілю проводиться контроль продукції на якість працівниками цеху, фірми «Маяк Кап» та нашої лабораторії. Надалі спеціалісти фірми "Маяк Кап" займаються її реалізацією.
   Також варто зазначити, що фахівці цієї фірми проводитимуть навчання для машиністів екструдера цеху безпосередньо на цій лінії з метою відповідального їх ставлення до якості готового продукту. Для підтвердження такої гарантії роботою екструдера двопроменевої лінії призначені керувати кращі машиністи, які вже мають такий досвід на однопроменевих лініях. Додам, що процес роботи екструдера двопроменевої лінії набагато складніший, ніж однопроменевої лінії.
   Хочу зазначити, що стабільно в цеху працює відділення змішування, в якому готується суміш драйбленд.
   І найголовніше, що стосується реалізації профілю, то у вересні його продано стільки ж, скільки вироблено. Оскільки на сьогодні є багато замовлень, то до кінця жовтня передбачена робота п'яти екструзійних ліній.

   Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor