Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Урядовці цікавилися проблемним калійним заводом та новими виробництвами нафтохіміків

    Минулої середи у Калуші перебувала високопосадова делегація у складі заступника міністра промислової політики Віталя Немілостивого, директора департаменту хімічної промисловості Володимира Мєшкова, народного депутата України Ігоря Зварича, першого заступника голови ОДА Василя Плав’юка, яких супроводжував у поїздках на об'єкти голова районної держадміністрації Василь Петрів.
   Спочатку київські урядовці побували на заводі калійних добрих ВАТ «Оріана», зокрема на Домбровському кар’єрі, хвостосховищах, колишніх фабриках цього заводу. Як пояснив у розмові з кореспондентом «КН» В.Петрів, інтерес з боку представників Мінпромполітики України до заводу калійних добрив пов'язаний з тим, що саме це міністерство впродовж уже 12 років опікується згаданим підприємством, виділяючи кошти на вирішення екологічних проблем, фінансову підтримку його малочисельного колективу. Цікавить київських посадовців і вирішення проблеми повної ліквідації рудника «Ново-Голинь». Але найбільше увага, як наголосив голова Калуської РДА, була приділена Домбровському кар’єру, зважаючи на це, що рівень розсолів у ньому постійно підіймається і в даний час залишається всього вісім метрів до водоносних горизонтів. Такка ситуація викликає тривогу, адже через три-чотири роки може статися екологічне лихо, якщо не будуть вжиті на рівні держави відповідні заходи.
   А далі маршрут урядової делегації проліг до виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». І не випадково, адже і у генерального директора цього підприємства Сергія Чмихалова, який зустрічав гостей, теж були питання, які потребують вирішення на рівні уряду та парламенту. Це, зокрема, повернення державою коштів у виді ПДВ за експорт продукції, встановлення мита на імпорт неякісного полівінілхлориду, зважаючи на початок виробництва цього продукту у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».
   З метою знайомства з цим новим виробництвом калуських нафтохіміків столичні гості у супроводі С.Чмихалова побували у його підрозділах і на власні очі оцінили, що собою являє найкраща промислова будова України 2010 року.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor