Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Є перший рекорд: за зміну споживачам відвантажено понад 502 тонни ПВХ-С

    На новому виробництві ПВХ-С досягнуто рекордного показника з відвантаження продукції в одну (денну) зміну – 502,4 тонни. Його «автори» – колектив зміни майстра Василя Осадчука. На цей показник був націлений персонал не тільки нового виробництва, але й усього підприємства. Згідно з розробленими з цього приводу заходами, колектив зміни, який першим досягне рекордного показника у відвантаженні продукції – півтисячі тонн – повинен був отримати премію в розмірі 1 тис. грн. Рекорд відвантаження встановлено 11 серпня – премію хлопці отримали 12 серпня. Відмінно спрацювали і відчули, наскільки адміністрація дотримується слова.
   Наш кореспондент зустрівся зі старшим майстром з відвантаження готової продукції виробництва ПВХ-С Олегом Пилипком і попросив його поділитися враженнями від події, що сталася 11 серпня.
   – Олеже Васильовичу, рекордний показник відвантаження продукції ПВХ-С – це що для колективу?
   – Радість. Імпульс до нових результатів. Приємно сказати й про те, що вже через два дні колектив зміни майстра Василя Дзендровського наблизився до показника рекордсменів.
   – Що передувало зростанню виробничого потенціалу зміни, яка досягла успіху, зокрема і колективу виробництва в цілому?
   – До 11 серпня ми в зміну «запихали» у вагони і клали в автомобілі по 300-400 тонн полівінілхлориду. Мало. На підприємстві були розроблені заходи, а точніше сказати, була розроблена нова система оплати праці вантажників, яка передбачає відчутне преміювання за досягнення наміченого результату. Тобто відтепер, якщо вантажники досягають наднормативного показника, то вони отримують за це більший заробіток. Десь у межах десяти відсотків. Але, аби чогось досягнути, треба шукати резерви… Ми збільшити кількість робочого персоналу. Раз. Удосконалили роботу автонавантажувачів (дещо удосконалили й у самих автонавантажувачах). Два. Продумали варіанти, як краще і швидше можна би було завантажити вагон чи автомобіль. Три. А чотири – це вже згадувана система преміювання…
   – Але, Олеже Васильовичу, майстер зміни, мабуть, має в руках важелі організації процесу відвантаження?
   – Так. Від нього залежить, як буде організовано розстановку людей. Він повинен дати правильну вказівку, що треба вантажити першочергово. А до цього слід додати ще й своєчасну перестановку вагонів, маневрові роботи, оформлення документів і своєчасне повідомлення про це в диспетчерську, лабораторію, відділ збуту…
   – Одне слово, треба добре відлагодити процес…
   – Треба добре відлагодити логістику. Зокрема, з відділом збуту. Десь день-два наперед знаємо, що маємо вантажити. З відділу нам повідомляють: завтра-післязавтра передбачається до завантаження така-то кількість машин, вагонів. Це для того, щоб ми могли зорієнтуватися, яких і скільки нам потрібно мішків, біг-бегів. Щодо вагонів, то, згідно з укладеним договором із першою вантажною транспортною компанією, отримуємо їх більшої місткості. Завантажуємо в один 58,2-58,3 тонни продукції, що складає майже 90 (дев’яносто з гачком!) відсотків його завантаження.
   – Значить, все йде до того, що нинішній рекорд невдовзі стане нормою?
   – Так. Недалекий той час, коли вантажитимемо за зміну 700 тонн продукції.
   – Олеже Васильовичу, рекордного показника вперше досягнув колектив однієї зміни. Охарактеризуйте його.
   – Молоді хлопці, як і в інших змінах. Молоде виробництво – молода зміна. Але багато хто з них вже працював водіями автонавантажувачів на інших виробництвах. Вони вчать тих, хто влився в колектив. Багато чого навчилися в ході роботи вже тепер. Наприклад, забирати зі складу палети, на які накладена певна кількість мішків з ПВХ, що обтягнені плівкою, та вантажити їх у вагони так, щоб не сталося пориву. Скажу вам, універсальна ця робота – завантаження вагонів палетами. І дуже акуратна.
   – У чому полягає ця акуратність?
   – Щоб рівно накладати палети, треба рівно тримати «вила» навантажувача. І бути дуже уважним. Бо деякі вагони мають нерівну підлогу. Отож є ймовірність того, що «лапами» можна її «запороти». Навчилися!
   – Ви особисто як відреагували на рекорд колективу зміни майстра Василя Осодчука?
   – Питаєте… З гордістю за колектив! – можете написати. А якщо без пафосу, то результат мене дуже порадував.
   Провідний фахівець виробничо-диспетчерського відділу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ігор Гром’як до всього додав:
   – Інформацію з виробництва ПВХ-С про те, що за зміну відвантажено продукції, яка вмістилася у сім вагонів і 12 автомашин, було сприйнято з піднесенням. «Так тримати!» – кожен подумки бажав колективу.

    Розмову вів Петро Шевчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor