О производстве
 

Новости

 

История

 

Соучредители

 

Социальное развитие

 

Благотворительность и
спонсорство

Производства
  Этилена и полиэтилена
 

Хлорвинила и
каустической соды

 

Продукция

Инвестиционные проекты
  Модернизация ВХМ

Коммерческие предложения

Информация ЧАО "ЛУКОР"

Тендеры

  Условия проведения
  Документация
  Объявленные тендеры
  Информация о победителях
Пресс-релизы
Контакты
Регион
  Местные новости
  Спортивные новости
"Нефтехимик"
  Спортивный клуб
  Футбольный клуб
Фотогалерея
"Калушский нефтехимик"
  Архив новостей

 

 

Володимир Хоменко: "Робота нафтохімічних виробництв потрібна сьогодні і нам, і місту"

   У ці дні минає рік, як на базі частини підрозділів приватного акціонерного товариства "ЛУКОР" було створено ТОВ "КАЛУШ КАРПАТ-СЕРВІС". Про те, яким був для новоствореного колективу минулий рік, які завдання він виконував і яких досяг здобутків, йдеться у розмові журналіста "КН" із директором підприємства Володимиром Хоменком.
   – Перш за все слід нагадати, що в структуру нашого підприємства нині входять ремонтно-механічні цехи №1 і №2, електротехнічний цех та виробничо-технічне бюро, – говорить Володимир Максимович. – Основними нашими партнерами є підприємства хімічної та нафтохімічної промисловості, машинобудівної і лісопереробної галузей, а також з виробництва будівельних матеріалів, автозаправні станції та інші.
   Що стосується пріоритету надання послуг, то тут, безперечно, є товариство "КАРПАТНАФТОХІМ", адже з метою забезпечення надійного ремонту та обслуговування його обладнання й було створене наше підприємство. Зрештою, переважаюча більшість членів нашого колективу в свій час працювала у різних підрозділах нафтохімічного комплексу, тому їм добре відома специфіка його виробництв.
   – Які роботи нині виконують працівники підприємства на виробничих об'єктах "КАРПАТНАФТОХІМу"?
   – Хоча нафтохімічне підприємство з відомих причин зараз перебуває в стані вимушеного простою, але в усіх його виробництвах ведуться ремонтні та профілактичні роботи, у яких безпосередню участь беруть і працівники товариства "КАЛУШ КАРПАТ-СЕРВІС". Так, зокрема, у цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом наші ремонтники виконують завдання з ревізії та ремонту трьох із дев'яти наявних мембранних електролізерів. Робота ця специфічна і потребує великої уваги й акуратності, адже працівникам доводиться спочатку розбирати і демонтувати комірки електролізерів, а після ревізії і при потребі відповідного ремонту знову збирати і встановлювати. Серйозність виконання цих робіт полягає у тому, що вони виконуються згідно з відповідними інструкціями німецької фірми UHDE і будь-яких неточностей у їх веденні бути не може.
   У цеху розливу вуглеводнів виробництва етилену і поліетилену зараз займаємося ремонтом поршневих компресорів. У цьому ж цеху ремонтуємо дефектні ділянки трубопроводів, якими транспортується етилен і пропілен.
   Буквально тиждень тому виконали і комплекс робіт з переобладнання приміщень цеху водопостачання та каналізації (ВтаК).
   Важливі й необхідні роботи проводимо сьогодні й у цеху з виробництва хлорвінілу. Металічні конструкції споруд цього підрозділу в процесі довготривалої експлуатації та при постійній дії агресивних середовищ зносилися, тому потребують ремонту і часткової заміни, що ми і робимо.
   – Чи очікується найближчим часом виконання для нафтохіміків інших робіт?
   – Буквально кілька днів тому за результатами проведеного тендеру на будівництво установки з виробництва вапняного молока у цеху нейтралізації і очищення промислових стічних вод ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" ми стали його переможцями і зараз проводимо усі необхідні підготовчі роботи для реалізації цього інвестпроекту.
   Також плануємо в другому кварталі поточного року освоїти виконання робіт з ремонту трубопроводів із полімерних матеріалів. Практики з ведення цих робіт у нас ще немає, тому дуже надіємося, що ми її набудемо. Бо це в свою чергу збільшить географію надання підприємством послуг. Наскільки це важливо, свідчить хоча б той факт, що в новозбудованому цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом більшість трубопроводів виготовлені з полімерних матеріалів.
   – Які ще, Володимире Максимовичу, промислові підприємства є нині партнерами товариства "КАЛУШ КАРПАТ-СЕРВІС"?
   – Нашими партнерами є також такі відомі в Калуші та за його межами підприємства, як ТОВ "Таркетт Вінісін", ТОВ "Синтелон", ПАТ "Завод будівельних машин», ТОВ "Карпатсмоли", ТОВ "VIKWOOD Ltd" та інші. З найбільш важливих робіт, які виконували, можна виокремити капітальний ремонт трансформатора потужністю 1000 кВА для Калуського трубного заводу. Зрештою, спеціалістам нашого електротехнічного цеху вистачає сьогодні робіт з ремонту електрообладнання на багатьох інших підприємствах Калуша. А ще у даний час ведуться переговори з керівництвом Бурштинської ТЕС щодо виконання нашим підприємством робіт з ремонту компресорного та насосного обладнання та чистки теплообмінників.
   – Судячи зі сказаного, то у підприємства немає проблем із зайнятістю персоналу?
   – Скажу так, що ми постійно працюємо над тим, аби у людей була робота. Звичайно, що основні надії й поліпшення матеріального стану кожного працюючого пов'язуємо з відновленням роботи основних виробництв "КАРПАТНАФТОХІМу". Адже, як би ми не старалися, без надання послуг цьому визначальному для економіки Калуша підприємству сутужно буде і нам, і місту, і регіону.

   Розмову записав Анатолій Гайовий.

          


2011. ООО "Карпатнефтехим" - победитель конкурса на лучшие здания и сооружения Украины, построенные и принятые в эксплуатацию в 2010 году за сооружения ПРОИЗВОДСТВА ПОЛИВИНИЛХЛОРИДА СУСПЕНЗИОННОГО.

2007. ООО "Карпатнефтехим" получило именной диплом на право использования фирменного знака участника рейтинга компании "Гвардия".

2007. ООО „Карпатнефтехим” стало победителем Всеукраинского конкурса качества продукции „100 лучших товаров Украины” в номинации „Продукция производственно-технического назначения”, организованном Государственным комитетом Украины по вопросам технического регулирования и потребительской политики. Редкий аргон высокой чистоты, который вырабатывается в „Карпатнефтехиме”, признан самым лучшим в Украине среди товаров производственно-технического назначения.

2006-2007. ООО “Карпатнефтехим” – победитель конкурса "100 лучших товаров".

Май 2007. ООО “Карпатнефтехим” – победитель первого Всеукраинского конкурса предприятий в сфере внешнеэкономической деятельности “Европейский выбор”.Октябрь 2006. ЗАО “ЛУКОР” и ООО “Карпатнефтехим” признаны лучшими предприятиями в рамках общеукраинского проекта “Химическая и нефтехимическая промышленность Украины”.


Июнь 2006. Всеукраинский конкурс качества продукции (товаров, работ, услуг) „100 лучших товаров Украины” продукт производства „Полиолефин” ООО „Карпатнефтехим”, полиэтилен марки НХ 4810Н признал одним из лучших видов продукции в номинации „Товары производственно-технического назначения”.

Апрель 2006. Золотая медаль качества "Высшая проба" за внедрение на предприятии современных технологий и выпуск высококачественного и конкурентоспособного на рынке полиэтилена.

Июль 2005. Сергей Чмыхалов награжден отличием „Лидер химической и нефтехимической промышленности Украины”.

 


Наше предприятие в 2004 году успешно выполнило задачи, поставленные "Программой сертификации корпоративной системы управления группы „ЛУКОЙЛ-Нефтехим” на 2004-2007 годы", и первым среди предприятий группы получило сертификаты соответствия по всем трем системам.


„Euro Market” – награда за интеграцию в мировую экономику. (2004г.).


Отличие ЗАО "ЛУКОР" в рамках международного проекта „Мосты дружбы. Украина – Россия 2003-2004”.

20.11.2003 ЗАО „ЛУКОР” отмечено Почетным дипломом и международной премией „Бизнес-Олимп” с присвоением предприятию звания „Золотая торговая марка”, а генерального директора общества Сергея Чмыхалова – именным отличием „ Общественное признание”.

Западная региональная таможня наградила ЗАО „ЛУКОР” почетной грамотой за высокий уровень таможенной культуры и добросовестное выполнение в течение 2002-2003 гг. обязательств перед Государственным бюджетом Украины.

Международная Платиновая Звезда за качество в сфере удовлетворения потребностей клиентов, мастерство, инновации в технологии. Париж. Франция. 2003 год.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor