Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Всі етапи робіт на пусковому об’єкті ведуться одночасно

    Минуло не так багато часу відтоді, коли наші погляди були звернуті на грандіозні об’єкти цеху з виробництва ПХВСС, що будувався, а вже таку ж картину бачимо і на будівельних майданчиках цеху з виробництва виробів із поліхлорвінілової смоли суспензійної (ПВХ-С), який, як то кажуть, теж виростає не по днях, а по годинах. Головний 807-ий корпус, якщо порівняти його з тим, що було тут у червні-липні, коли розпочалася реконструкція, не впізнати. Був старий, захаращений, темний корпус… А тепер? Високий, світлий, просторий, немов корабель, пришвартований у гавані, на якого подивишся – залюбуєшся…
   І біля корпусу, і в ньому самому роботи не припиняються. Вони виконуються у комплексі: в одному місці орудують знаряддям праці будівельники, а зовсім поруч йде вже благоустрій території. В екструзійному залі розпочинається монтаж обладнання, яке пройшло експертизу… Дзижчить «болгарка», спалахують вогні електрозварки, а під склепінням корпусу сяють лампи, світло яких падає й на новеньке обладнання, що вже сюди завозять.
   Якщо поруч – надійний партнер…
   Віктор Духанін, генеральний директор ТзОВ «Фірма «Рембудпостач», яке є генпідрядником будови, пригадує і починає перерахувати те, що зроблено будівельниками за останні місяці. Підсилено всі конструкції, повністю оновлено фасад, оздоблено підлоги. Вже здано замовнику адміністративно-побутові приміщення. Зроблено дуже багато в плані відновлення старих стін і перегородок, здійснення монтажу етажерок середніх приміщень, системи пожежогасіння. Встановлено всі вікна, закладено фундаменти під обладнання, лотки. Повністю виконано покрівельні роботи.
   Що й казати, зроблено дуже багато. ТзОВ «Фірма «Рембудпостач», як і раніше, продовжує своїми справами доводити, що є надійним партнером «КАРПАТНАФТОХІМу». Маючи потужну будівельну базу ( бетонний вузол, полігон бетонних виробів, столярний цех, ремонтно-механічний цех) і, що ще важливіше, досвідчених майстрів будівельної справи з хорошим інженерним потенціалом, рембудпостачівці крок за кроком наближають хід будівництва до логічного завершення.
   Допомагають їм у цьому субпідрядні організації. Їх чимало,– понад десять. Віктор Васильович не скупиться на похвалу, бо кожна виконала вже (і продовжує виконувати) чималий обсяг робіт. Львівська фірма «Будмонтажресурс», наприклад, дуже якісно робить покрівлю, калуська «МЕШ ІНВЕСТ» проявила себе в адміністративно-побутових і складських приміщеннях. Добре працює ще одна калуська фірма «МЗК-інвест» (настеляє чистові підлоги). До переліку кращих входять фірми «Універсалбуд» та «УкрЕХІ» з Хмельниччини, «КРОС» зі Львова, «Модерн К», «Валас» із Калуша, «Дунайводбуд-17» з Одеси, «Остов» з Жидачева та інші.
   Як бачимо, географія виконавців робіт широка, але це не заважає будівничим спільними зусиллями доводити до ладу почате.
   – Нам, – говорить Віктор Духанін, – добре працюється з усіма. У нас хороші партнерські стосунки, адже більшість із названих фірм вже працювала пліч-о-пліч з нами на будовах Калуша, «КАРПАТНАФТОХІМу» зокрема, на будмайданчиках нових ХіКС-М і ПВХ-С. Разом ми виконували ремонтні роботи на виробництві етилену і поліетилену, очисних спорудах та інших об’єктах.
   З вікна кабінету генерального директора «Рембудпостачу» видно, як активно йдуть роботи з облаштування бетонної дороги. І так всюди, куди не звернеш погляд.
   – Нам залишилося, – каже Віктор Васильович, – небагато, аби закінчити роботи на фасаді. Фактично вже змонтували всі ворота. На завершальній фазі – благоустрій, залишиться закінчити периметральну огорожу. Накриваємо профлистом склади. Оскільки всередині корпусу починаються монтажні роботи, робимо під обладнання етажерку і металоконструкції. Змонтували освітлення…
   Все це, звичайно, само не робиться, до всього тут причетні люди. Ми попросили Віктора Васильовича назвати тих, кого він вважає кращих у цьому непростому будівельному процесі. І першим керівник назвав головного інженера Володимира Бойковича. Він – молодець, усюди встигає… Щойно закінчилася нарада – Володимир Євгенович уже в проектному відділі чи у відділі капітального будівництва ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", з якими тісно співпрацюємо.
   А з робітничої сфери гендиректор у першу чергу відзначає бригадира Ігоря Панчишина. Бо вміє організувати роботу, сам спеціаліст – майстер «золоті руки». Серед кращих – плиточник Сергій Чолій, бетоняр Ігор Гринів.
   – Я задоволений їхньою працею, – каже Віктор Духанін. – З такими людьми можна впевнено себе почувати. І в нікого не може бути найменшого сумніву – всі будівельно-монтажні роботи будуть виконані вчасно.
   Що цікаво, такої думки дотримуються і ті, хто безпосередньо виконує роботи. Ми побували біля бетонярів з ПП «Віблий», які настеляють дорогу перед корпусом. Кажуть: завдання виконають у строк, і ніяка погода їм у цьому не завадить…
   «Кастинг», що повністю себе виправдає
   А начальника цеху з виробництва виробів із ПХВСС Романа Гургулу ми застали в адміністративно-побутовому приміщенні, про яке вже говорив Віктор Духанін. Лишень два дві минуло, каже Роман Володимирович, як вони сюди переселилися. І чудово!.. Бо в попередньому місці знаходження адміністрація мерзла, обігрівала кабінети масляними радіаторами… У цьому ж – благодать!.. Адже у корпус подано теплофікаційну воду, тут біленькі стіни, ще пахне фарбою. Тепло ще й від того, що фасад сучасно зашитий, є утеплювальний матеріал, мінеральна вата, і стіни товсті. Одне слово, їм тут тепло, зручно, комфортно.
   З 31-го жовтня в головний корпус цеху, де розмістилися й адміністративно-побутові приміщення, почали завозити обладнання. Тепер все це робиться на очах у його працівників.
   Ще один момент: спеціалісти німецької фірми ERMAFA проводять технічну експертизу, огляд цього обладнання. Отже, треба бути біля них. Бо вони пунктуальні, прискіпливі. Беруть до уваги найдрібніше – не рахують хіба що болти і шайби. Є чому повчитися… Ця технічна експертиза – справжній урок для наших спеціалістів.
   Але ж паралельно з технічною експертизою ведуться й інші роботи. Заливаються, приміром, бетонні підлоги, вірніше, вже накладається на них фінішний шар бетону в екструзійному залі. Також по периметру цього залу прокладаються лотки для кабелів, що знадобляться для підключення екструдерів. Відповідно до компоновочних схем проекту, ведуться роботи з монтажу обладнання. Вже привезено в зал три великогабаритні екструдери (вагою по 14 тонн кожен). За допомогою генпідрядної, субпідрядних організацій виставляється на місце інше обладнання, зокрема калібраційні столи, тобто екструзійні лінії. Самі лінії працівники виставили за півдня, але це лишень початок справи: їх потрібно «намістити» по горизонталі в абсолютному «о». Коли ж будуть виставлені під нівелір, тоді й можна буде приступати до пусконаладки.
   У середу, 16 листопада, зі складів, що на станції Кропивник, привезли ще два великогабаритні (по 7,5 тонни) екструдери. Процес, як то кажуть, пішов.
   Ми запитали в начальника цеху, як комплектується склад персоналу. Відповідь була позитивною.
   – Я прийшов сюди у червні 2010-го, – каже Роман Володимирович.– У грудні цього ж року був прийнятий майстер з наладки екструзійного інструменту. А взагалі принцип із підбору кадрів такий: приймати працівників молодих, здібних, але не нехтувати і тими, що вже мають досвід. Основне ж, як перші, так і другі повинні бути здатні до самонавчання.
   Таким чином кістяк колективу був сформований. Переважно з молодих людей, випускників ВНЗ: національного університету «Львівська політехніка», Івано-Франківського національного університету нафти і газу, Дніпропетровського українського технологічного університету. Претенденти на роботу в цеху, за висловлюванням Романа Гургули, проходили потрійний кастинг: співбесіди з ним, начальником цеху, у відділі кадрів і в начальника виробництва. Таке «сито» відбору кадрів повністю виправдало себе: у цех прийшли грамотні, перспективні люди, які вже встигли проявити себе на підприємстві.
   – А проявили себе, – каже Роман Гургула, – наші працівники на виробництві ПВХ-С, куди вони були відряджені на допомогу у фасуванні і відвантаженні продукції. Тепер звідти повернулися в рідний цех чотири машиністи екструдера і п’ять наладчиків екструзійних ліній: вони допомагають у проведенні внутрішньоцехової логістики. Іноземні спеціалісти (крім німецької фірми ERMAFA, тут працюють австрійці з фірми GRUBER), які проводять технічну експертизу обладнання, мають їх за добрих помічників.
   З одним із машиністів екструдера Мирославом Долинським, як виявилося, дипломованим інженером-механіком Івано-Франківського національного університету нафти і газу, ми переговорили безпосередньо біля екструдера, за яким йому доведеться працювати. Задоволений Мирослав, що в числі інших пройшов «кастинг» відбору! Зараз, каже, допомагає німецьким спеціалістам Уве і Тіто (прізвищ їхніх не знає) в підготовці обладнання до експертизи. Знає, а не лишень сподівається, що попереду на нього чекає цікава робота.
   …А з різних кінців будови долинають звуки від ударів інструментів, шипіння електрозварки, гулу двигунів спецтехніки. Вже готовий до прийому продукції склад-навіс, корпус під номером 807-Г. Продукція в ньому складуватиметься і зберігатиметься якісно, за всіма вимогами держстандартів (тут вона буде недосяжною для сонячних променів та атмосферних опадів). Збоку 807-го корпусу зведено ще один склад-навіс, але вже закритий, з «холодними» стінами.
   – Невдовзі, – звучить нотка гордості в голосі начальника цеху, – наша установка набуде вигляду, як усі інші діючі установки підприємства. Ви ж самі бачите – водночас ведуться всі важливі етапи робіт. І особливо в екструзійному залі: тут робота йде навіть не в одній площині, а в об’ємі, підрядникам доводиться ледь не літати, щоб до кінця провести освітлення.
   Допомагають експлуатаційникам і спеціалісти ТзОВ «Завод «Техмаш». Вони виготовляють для цеху два великі силоси (по 150 кубометрів кожен) для зберігання ПВХ. Також із метою економії коштів на одному із старих виробництв віднайдено ємність резервуару водооборотної системи, в якому накопичуватиметься вода. Цілком придатна для експлуатації ємність… Відновлена й модернізована на заводі «Техмаш», вона добре прислужиться цеху.
   Ще один цікавий момент із життя колективу, становлення якого ще проходить. Виявляється, персонал цеху вже тепер експлуатує окреме обладнання. Що мається на увазі? Тут запрацювала установка для перевантаження ПВХ з паперових мішків у поліпропіленові бігбеги. Змонтована ця установка з обладнання, яке використовуватиметься у відділенні змішування, за проектом проектного відділу.
   – Працює ця установка як добре налагоджений механізм, – задоволено мовить Роман Володимирович. – А наші працівники отримують перший виробничий гарт.
   Впору було запитати, який «гарт» у праці отримав сам Роман Гургула.
   – А нормальний! – всміхається він. – Я працював з людьми, які дали мені все те, що зараз допомагає в роботі. Їх знають усі. Це – Василь Кисиличак, Микола Ковальчук, Василь Гаврилів. Їх досвід – у мене на озброєнні.
   А ще Роман Гургула впевнений, що очолюваний ним колектив зробить все для того, щоб цех видав продукцію у визначені терміни.

    Петро Шевчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor