Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Ігор Михайлюк: «Усі, на кого розраховували, вже приступили до пускових робіт»

   Чи не найбільш відповідальні роботи, пов’язані з розконсервацією обладнання та його підготовкою до пуску, ведуться нині на майданчику цеху з виробництва хлорвінілу. І цьому є пояснення. Адже діяльність цього підрозділу пов’язана з виробництвом вибухонебезпечного продукту, а тому слід дуже ретельно і прискіпливо перевірити готовність до роботи після річного простою кожного вузла і механізму.
   – З чого розпочалися в цеху передпускові робот, хто їх викуповує? Про це та інше - у розмові кореспондента «КН» з  начальником цечу Ігорем Михайлюком.
   – Почну з того, – розповідає Ігор Петрович, – що початку ведення робіт передувала велика підготовча робота. Насамперед ми склали план виконання тих обов’язкових робіт, які забезпечать пуск установки. У їх виконанні були передбачені результати діагностики наших основних 22 апаратів та 54 різноманітних трубопроводів. За цими показниками та іншими критеріями визначали і виконавців цих завдань.
   Сьогодні на майданчику цеху працюють бригади добре знаної у нас товариства «ЛК-УкрНафтогазбуд», які виконують роботи з ремонту технологічного обладнання та підготовки його до пуску.  Працівники цього одеського підприємства, окрім інших робіт, проводять заміну штуцера у верхній частині колони обезводнення сушки дихлоретану, робота якої має забезпечити сушку всього обладнання установки.
   Значний обсяг важливих робіт мають у цеху виконати працівники ремонтно-механічного управління ПрАТ «ЛУКОР», товариства «Завод «Техмаш». Роботами з діагностики трубопроводів та з підсилення металоконструкцій займаються спеціалісти ТОВ «Профтехдіагностика» з Івано-Франківська. Ізоляційні роботи доручено виконати колективам підприємств «Укренергохім» з  Вінниці та «Вега» з Калуша. Відповідальні роботи, пов’язані з підготовкою  системи водооборотної води, виконують у цеху працівники місцевого товариства» Колізей».
   – Перелік робіт і число підприємств,  які їх виконують, вражають. А які із них найбільш важливі і відповідальні?
   – На  нашому виробництві роботи усі дуже важливі. Хоча мушу визнати, що побоювання викликала надійність  водооборотної системи, тому зараз інтенсивними темпами проводиться  її випробування та ліквідація поривів. Після  завершення цих робіт, які триватимуть до кінця тижня (розмова велася 15 жовтня. – Авт.), плануємо отримати пару від Калуської ТЕЦ і відповідно підготувати до роботи цехову парову систему.
   Від надійного виконання вищеназваних і ряду інших робіт у значній мірі залежить і поетапне введення у дію основного обладнання. Ці роботи за участю персоналу цеху уже теж паралельно ведуться на усіх стадіях технологічного процесу.
   – Чи усі працівники після вимушеного просто, коли частина із них перебувала на мінімальній зарплаті та на неповному робочому тижні, вийшли на свої робочі місця?
   – Усі, на кого розраховували, уже приступили до пускових робіт. Ми з ними підтримували постійний зв’язок і коли прозвучала команда про пуск установки, повідомили про це персонал цеху, який відразу був переведений на режим повної зайнятості.
   – Коли очікується введення установки в дію?
   – Згідно з графіком – до 1 листопада. Тож з огляду на це робимо все для того, аби вчасно і якісно виконати усі роботи.

   Записав Анатолій Гайовий.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor