Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

«КАРПАТНАФТОХІМ» зацікавлений виробляти полімерну продукцію для українських споживачів

   Два дні в столичному готелі «Radisson Blu Hotel Kyiv Podil» тривав бізнес-семінар з представниками компаній-переробників поліетилену та споживачів полівінілхлориду суспензійного, який тут організувало ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». У презентації перед аудиторією слухачів полімерної продукції, виробництво якої здатне забезпечувати наше підприємство, взяла участь група спеціалістів «КАРПАТНАФТОХІМу» в складі начальника виробничо-диспетчерського відділу Олександра Болецького, начальника технічного відділу Едуарда Маслова, заступника начальна відділу збуту Романа Псюка та старшого майстра (технолога) цеху з виробництва ПХВСС Мирослава Коваля. В перший день роботи семінару виступив перед його учасниками представник президента компанії «ЛУКОЙЛ» в Україні Сергій Чмихалов.
   – Хочу всіх привітати з початком нового етапу роботи «КАРПАТНАФТОХІМу», – говорив Сергій Вікторович. – Ми всі досить довго чекали цього моменту. Рік тому підприємство через несприятливу економічну ситуацію вимушено було зупинитися. Ніхто не очікував, що простій затягнеться так довго. Але компанією «ЛУКОЙЛ» разом з урядом України було вжито ряд заходів для відновлення діяльності ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Відповідно до підписаного сторонами в квітні 2013 року Меморандуму про порозуміння, Кабмін взяв на себе ряд зобов’язань, спрямованих на покращення економічної ситуації підприємства, яке єдине в Україні виробляє продукцію нафтохімії. Зокрема, уряд пообіцяв надання державної підтримки «КАРПАТНАФТОХІМу. Ми зі свого боку зобов’язались вжити заходи щодо зниженню затрат, собівартості продукції і відновлення діяльності підприємства, що і було зроблено. 10 вересня поточного року в присутності прем’єр-міністра України Миколи Азарова та президента компанії «ЛУКОЙЛ» Вагіта Алекперова було запущено виробництво поліетилену. Зараз на підприємстві ведеться робота з метою запуску решти виробництв.
   Рішення про відновлення діяльності підприємства далось нам нелегко, адже економічна ситуація за час простою виробництв, на жаль, ніскільки не покращилась, а залишилась на такому ж доволі низькому для нафтохімії рівні. Пов’язано це з високими цінами на нафту й основну сировину для нафтохімії, яка надходить в Україну. Через дорогий природний газ залишаються високими тарифи на теплову й електричну енергію. Все це, звісно, не дає хороших економічних показників. Але ми впевнені в тому, що ті заходи, які вже вжиті урядом України, і заходи, які вживаються на підприємстві, дозволять нам з впевненістю дивитися в майбутнє. Тому ми й організували цей бізнес-семінар, бо зацікавлені в тому, щоб український ринок отримав якісний калуський поліетилен, щоб цей продукт не періодично, а постійно був присутнім на ринку України.
   Діяльність компанії «ЛУКОЙЛ» віддавна пов’язана і з виробництвом та реалізацією поліетилену, який користується попитом у споживачів. Як відомо, крім калуського підприємства, в склад компанії входить ТОВ «Ставролен» у Росії, де виробляється широка гама марок поліетилену. Тож я думаю, що на цьому семінарі можна буде обговорити і питання, що стосуватимуться постачання на український ринок російського поліетилену компанії «ЛУКОЙЛ» тих марок, які не виробляє ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».
   Сергій Чмихалов побажав всім учасникам семінару конструктивної роботи, щоб цей захід пройшов з користю для кожного та посприяв відновленню контактів з ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», налагодженню довготривалого співробітництва підприємства-виробника поліетилену і ПВХ суспензійного та споживачів цих продуктів в Україні.
   У перший день роботи бізнес-семінару, який був присвячений виробництву і збуту поліетилену, перед представниками майже трьох десятків українських підприємств також виступив начальник виробничо-диспетчерського відділу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Олександр Болецький. Він ознайомив присутніх з технологією виробництва поліетилену на нашому підприємстві, асортиментом, типами та марками поліетилену, які в подальшому можна переробляти різними методами в широкий спектр виробів та деталей.
   Про результати моніторингу сегментів ринку споживання марок поліетилену учасникам бізнес-семінару розповів заступник начальника відділу збуту ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Роман Псюк. Він також повідомив їм про структуру українського ринку поліетилену, зробив порівняння імпортних марок поліетилену з аналогами, які виробляються та можуть вироблятися на підприємстві, розказав присутнім про технічну та технологічну можливість забезпечення українських споживачів високоякісним лінійним поліетиленом та познайомив споживачів з системою знижок, розробленою для заохочення лояльності клієнта.
   Директор ТОВ «Калуський трубний завод» Андрій Найда у своєму виступі перед аудиторією слухачів, зауважив, що на підприємстві, яке очолює, сировиною для виробництва трубної продукції є поліетилен виробництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», якість якого дуже висока.
   Про банківські інструменти, які допоможуть підприємствам-переробникам полімерів надійно працювати з ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», розповіли присутнім на семінарі представники ПАТ «Банк Петрокоммерц-Україна».
   Як наголосив Роман Псюк, під час діалогу з представниками підприємств, які переробляють поліетилен, останніми було зауважено, що поліетилен виробництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» є еталоном серед асортименту всього поліетилену на ринку України. Також вони відзначили, що припинення виробництва калуського поліетилену негативно впливає на ринок полімерної продукції в Україні. Тільки за вісім місяців поточного року українськими підприємствами було використано для переробки понад 190 тис. тонн імпортного поліетилену далеко не найкращої якості. І це прикрий факт, адже більшу частину завезеного в Україну поліетилену міг би замінити на внутрішньому ринку поліетилен виробництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». При цьому Р. Псюк нагадав, що проектні потужності діючої на нашому підприємстві поліетиленової установки дозволяють виробляти 100 тис. тонн продукту в рік.
   У другий день роботи бізнес-семінару його учасники мали можливість отримати всю необхідну й цікаву для них інформацію, що стосувалася виробництва у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» полівінілхлориду. Зокрема, про технологію виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної, її марки, що випускаються на нашому підприємстві, використання цього продукту розповів присутнім начальник технічного відділу Едуард Маслов. Він також чимало уваги в своєму виступі приділив тим заходам, які були вжиті для поліпшення якості ПХВСС.
   Раніше набутий досвід в реалізації полівінілхлориду суспензійного тепер буде використано спеціалістами та керівництвом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» для зміни стратегії збуту цього продукту. Говорячи про це, Роман Псюк зауважив, що «КАРПАТНАФТОХІМ» пропонуватиме організувати нульові канали розподілу полівінілхлориду суспензійного на ринки України для всіх переробників (кінцевих споживачів) цього продукту. Договори поставки повинні укладатися безпосередньо з усіма кінцевими споживачами полівінілхлориду, або з їх керуючими компаніями, або зі спеціалізованими логістичними фірмами, що входять в структуру відповідних компаній. Завдяки цьому впровадженню ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» отримає зворотний зв’язок зі споживачами, що дозволить реагувати на вимоги споживача щодо якості, типу упаковки та виду транспортування ПХВСС.
   Учасників бізнес-семінару також було проінформовано, що віддаватиметься перевага автомобільному транспорту при відвантаженні полімерної продукції зі складів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» та її перевезенні до споживачів. Крім того, на підприємстві будуть створені незалежні комісії, які контролюватимуть якість продукції та якість її відвантаження.
   Виступили на зустрічі з представниками компаній, які спеціалізуються на переробці полівінілхлориду, і директор ТОВ «Калуський трубний завод» Андрій Найда та заступник директора ТОВ «Маяк Кап» Олексій Скуратов. Використовуючи на своїх потужностях продукцію виробництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», вони зазначили, що наша поліхлорвінілова смола суспензійна з Калуша є високоякісним продуктом і добре піддається переробці.
   Підсумовуючи дводенний бізнес-семінар, проведений у Києві з потенційними споживачами полімерної продукції ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», Роман Псюк наголосив, що його учасники висловили свою зацікавленість в тому, щоб калуський поліетилен і полівінілхлорид якнайшвидше знову з’явилися на українському ринку. В свою чергу спеціалісти ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомили, що підприємство теж зацікавлене виробляти полімерну продукцію, зорієнтовану передусім на українських споживачів.

   Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor