О производстве
 

Новости

 

История

 

Соучредители

 

Социальное развитие

 

Благотворительность и
спонсорство

Производства
  Этилена и полиэтилена
 

Хлорвинила и
каустической соды

 

Продукция

Инвестиционные проекты
  Модернизация ВХМ

Коммерческие предложения

Информация ЧАО "ЛУКОР"

Тендеры

  Условия проведения
  Документация
  Объявленные тендеры
  Информация о победителях
Пресс-релизы
Контакты
Регион
  Местные новости
  Спортивные новости
"Нефтехимик"
  Спортивный клуб
  Футбольный клуб
Фотогалерея
"Калушский нефтехимик"
  Архив новостей

 

 

"Щоб був спокій в державі, а виробництва працювали", – лунало на зборах у трудових колективах "КАРПАТНАФТОХІМу"

   Як уже повідомлялося у попередньому номері тижневика, з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості 11 вересня в актових залах виробництва етилену і поліетилену та заводоуправління ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" відбулися урочисті збори, на яких генеральний директор підприємства Володимир Шулиндін, його заступник – головний інженер Іван Підсадюк, голова об'єднаного профкому Олег Кушлик, члени профкому привітали зі святом і вручили групі працівників підприємства грамоти, подяки, відзнаки "Ветеран праці".
   Відкриваючи урочисте зібрання, голова профкому виробництва етилену і поліетилену Петро Ткач сказав: "Хочу усіх привітати зі святом і сказати, що, незважаючи на складну ситуацію в державі, на підприємстві, колектив виробництва виконує поставлені завдання зі збереження обладнання, ведення ремонтних робіт, за що вчасно отримує заробітну плату. Збережено в колективі й соціальні блага, що вселяє оптимізм на вирішення існуючих нині проблем”.
   Свій виступ перед виробничниками генеральний директор Володимир Шулиндін розпочав з тих основних завдань, які нині стоять перед колективом підприємства. А це, насамперед, збереження обладнання у належному стані, а також самого колективу нафтохіміків, що у кінцевому результаті дозволить отримати очікувану команду на пуск виробництв.
   – І якщо ми це виконаємо, – наголошував Володимир Володимирович, – а в державі ситуація не ускладниться, то матимемо усі можливості для пуску підприємства у квітні-травні наступного року.
   Після цього голова профкому виробництва зачитав наказ про нагородження групи працівників, а генеральний директор їх вручив.
   Виступаючи в актовій залі заводоуправління перед присутніми працівниками виробництв ПВХСС і КС, а також допоміжних підрозділів, Іван Підсадюк розповів, що керівництвом підприємства і управляючою компанією "ЛУКОЙЛ" вживаються всі необхідні заходи для того, щоб забезпечити належну консервацію обладнання цехів у час вимушеної перерви в роботі. Але навіть у такий час на підприємстві виконується чимало робіт у рамках діючої інвестиційної програми. Всі вони скеровуються на те, щоб виробництва змогли запрацювати.
   – Хочу висловити сподівання, що ця ситуація не буде довготривалою й невдовзі цехи запрацюють, а ми будемо виробляти конкурентну на ринку продукцію, – підкреслив Іван Михайлович. – А на завершення дозвольте від імені керівництва підприємства, генерального директора привітати всіх з Днем нафтохіміка, побажати міцного здоров’я, благополуччя, миру, оптимізму й надії вам і вашим родинам.
   – Шановні друзі, дорогі колеги, – доповнював виступ І. Підсадюка Олег Дем’янович. – Наша праця приносить користь і для суспільства, і для колективу. Тож у день професійного свята ми вручаємо нафтохімікам заслужені нагороди за працю і за заслуги перед підприємством. Будемо сподіватися, що наступний рік, наступне наше свято ми зможемо належно відсвяткувати в робочому режимі підприємства і коли буде в державі спокій.
   Святковий наказ про нагородження працівників підприємства за досягнуті успіхи в роботі, добросовісне виконання своїх обов’язків та з нагоди Дня працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості зачитала голова профкому управління підприємства Лариса Феш, а вручив нагороди кращим працівникам «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк.

   Ліда Мичко, Анатолій Гайовий.

          


2011. ООО "Карпатнефтехим" - победитель конкурса на лучшие здания и сооружения Украины, построенные и принятые в эксплуатацию в 2010 году за сооружения ПРОИЗВОДСТВА ПОЛИВИНИЛХЛОРИДА СУСПЕНЗИОННОГО.

2007. ООО "Карпатнефтехим" получило именной диплом на право использования фирменного знака участника рейтинга компании "Гвардия".

2007. ООО „Карпатнефтехим” стало победителем Всеукраинского конкурса качества продукции „100 лучших товаров Украины” в номинации „Продукция производственно-технического назначения”, организованном Государственным комитетом Украины по вопросам технического регулирования и потребительской политики. Редкий аргон высокой чистоты, который вырабатывается в „Карпатнефтехиме”, признан самым лучшим в Украине среди товаров производственно-технического назначения.

2006-2007. ООО “Карпатнефтехим” – победитель конкурса "100 лучших товаров".

Май 2007. ООО “Карпатнефтехим” – победитель первого Всеукраинского конкурса предприятий в сфере внешнеэкономической деятельности “Европейский выбор”.Октябрь 2006. ЗАО “ЛУКОР” и ООО “Карпатнефтехим” признаны лучшими предприятиями в рамках общеукраинского проекта “Химическая и нефтехимическая промышленность Украины”.


Июнь 2006. Всеукраинский конкурс качества продукции (товаров, работ, услуг) „100 лучших товаров Украины” продукт производства „Полиолефин” ООО „Карпатнефтехим”, полиэтилен марки НХ 4810Н признал одним из лучших видов продукции в номинации „Товары производственно-технического назначения”.

Апрель 2006. Золотая медаль качества "Высшая проба" за внедрение на предприятии современных технологий и выпуск высококачественного и конкурентоспособного на рынке полиэтилена.

Июль 2005. Сергей Чмыхалов награжден отличием „Лидер химической и нефтехимической промышленности Украины”.

 


Наше предприятие в 2004 году успешно выполнило задачи, поставленные "Программой сертификации корпоративной системы управления группы „ЛУКОЙЛ-Нефтехим” на 2004-2007 годы", и первым среди предприятий группы получило сертификаты соответствия по всем трем системам.


„Euro Market” – награда за интеграцию в мировую экономику. (2004г.).


Отличие ЗАО "ЛУКОР" в рамках международного проекта „Мосты дружбы. Украина – Россия 2003-2004”.

20.11.2003 ЗАО „ЛУКОР” отмечено Почетным дипломом и международной премией „Бизнес-Олимп” с присвоением предприятию звания „Золотая торговая марка”, а генерального директора общества Сергея Чмыхалова – именным отличием „ Общественное признание”.

Западная региональная таможня наградила ЗАО „ЛУКОР” почетной грамотой за высокий уровень таможенной культуры и добросовестное выполнение в течение 2002-2003 гг. обязательств перед Государственным бюджетом Украины.

Международная Платиновая Звезда за качество в сфере удовлетворения потребностей клиентов, мастерство, инновации в технологии. Париж. Франция. 2003 год.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor