Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Триває реконструкція систем теплопостачання

   В цеху енергопостачання ПрАТ "ЛУКОР" тривають роботи з впровадження інвестиційного проекту "Реконструкція систем теплопостачання ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ "ЛУКОР", згідно з яким в цехах енергопостачання, нейтралізації і очищення промислових стічних вод, промвузлі цеху водопостачання і каналізації заплановано збудувати установки або теплопункти для підготовки теплофікаційної води і обігріву виробничих і адміністративно-побутових приміщень.
   Як повідомив редакції начальник цеху Петро Якимів, на сьогодні (розмова велася 15 червня. – Авт.) бригадою ремонтно-монтажного управління ПрАТ "ЛУКОР" закінчено монтаж паропроводу діаметром 80 мм від вузла № 50 до промвузла цеху водопостачання і каналізації. Відповідно на промвузлі цього цеху змонтовано (встановлено на фундаменти) теплообмінники.
   Після монтажу паропроводу Ду-80 спеціалісти відділу технагляду ТОВ "Карпатнатфохім" розпочали перевірку (просвітку) на ньому зварних швів. При позитивному результаті перевірки буде проведено гідравлічне випробування паропроводу тиском 15 бар, що становитиме 1,25 відсотка робочого тиску, а вже потім на ньому розпочнуться термоізоляційні роботи.
   На центральному теплопункті цеху енергопостачання, який обігріватиме виробничі та адміністративно-побутові приміщення "Карпатанфтохіму" і "ЛУКОРу", завершено будівництво фундаментів, на які бригадою РМУ встановлено шість металевих опор під трубопроводи теплофікаційної води.
   Також Петро Зіновійович зазначив, що 11 липня на територію цеху енергопостачання було доставлено два основні теплообмінники для теплофікаційної установки. Працівниками цеху енергопостачання в найкоротший термін буде проведена їх розконсервація, контрольне гідровипробування, і уже 17 липня бригадою РМУ розпочався монтаж теплообмінників на фундаменти.
   Ще минулої п'ятниці до роботи приступило ТзОВ "Мешінвест", яке займається антикорозійним захистом трубопроводів теплофікаційної води. Всі вони вже завезені на будівельний майданчик теплофікаційної установки.

   Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor