Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

– Тут буде суперсквер, – переконані його будівничі

   Такого пожвавлення на вулиці Пушкіна у суботу, 12 травня, відмічали калушани, напевно ще не було. У те крило, де благоустроюють скверик, прийшло багато людей, щоб продовжити розпочате раніше – озеленити місцину. Звісно, зініціювало це дійство ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ "ЛУКОР", які прагнуть перетворити цю частину міста у зразкове місце відпочинку калушан.
   Біля ялинки, посадженої торік у центрі скверика (з задоволенням повідомимо: зелені відростки на гілках засвідчують, що вона прийнялася. – Авт.), встановлено стенд, біля якого зупиняється багато цікавих. З картинок на стенді видно, яким невдовзі стане цей скверик – з фонтаном, павільйоном для дітей, світильниками… А ще на ньому – довгий перелік назв декоративних дерев, які будуть посаджені цієї суботньої днини, а також у наступні дні травня. Всього – 130 одиниць корейської ялини, гостролистого клена, пурпуролистої яблуні, золотистої берези, козацького ялівця, горобини, бузку, барбарису, жасмину…
   Начальник адміністративно-господарського відділу ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Андрій Курташ (він сьогодні відповідальний за організацію робіт) тут  із самого ранку. Переживання і хвилювання є, бо хочеться, щоб захід пройшов на хорошому рівні, але добра погода ніби підказує – все буде гаразд. І воно справді так.
   Вже розвантажено з машини саджанці, викопано більшість ямок. Саджанці придбано не будь-де, а в спеціальних розсадниках Львова. Проект озеленення скверу розроблено Львівським національним лісотехнічним університетом. За цим проектом і виконуються всі роботи. Грунт, наприклад, із викопаної для саджанця ямки, прикриє коріння деревця разом із біогумусом, гноєм. Звідси – гарантія того, що деревце розпустить пагінці.
   Чим ближче до 10-ої години, тим більше з’являється людей у спецівках-куртках з лукойлівським логотипом. Їх, каже Андрій Мечиславович, має бути до 60. Але не лишень із виробництв. Ближче до автостанції вже орудують лопатами і навіть джоганами (тверда земля) студенти Калуського політехнічного коледжу. Біля них і директор – Петро Гринькевич. Носять воду від пожежної машини, щоб налити в ямки, навіть юні особи з громадської організації "Грінтіс-Карпати". Один із них, шестикласник п’ятої школи Назар Кучерук не приховує радості від того, що посадив клена. Працю його і його друзів відзначає начальник виробництва етилену і поліетилену Микола Ковальчук, який тут із групою спеціалістів. Він із задоволенням мовить (це чують і хлопчаки). "Красуня-ялинка, що у центрі скверу, виростала на території нашого виробництва".
   У скверику з лопатами та відрами в руках (носять воду) майже всі заступники генеральних директорів, керівники структурних підрозділів "КАРПАТНАФТОХІМу" і "ЛУКОРу". Усі в доброму настрої, бо й справді робиться дуже добра справа. Біля вже посаджених деревець забивають колики, саджанці підв'язують.
   Приємно здивувало й те, що до учасників акції озеленення вулиці долучився… колишній голова Калуського міськвиконкому Іван Міньков. Виявляється, він живе в будинку, що поруч, – он під’їзд.
   – Хочу, – каже Іван Кирилович, – посадити три деревця – за себе, за дружину і за внука. І доглядатиму їх.
   Дуже похвальний вчинок! Треба було бачити, як колишній керівник міста визбирував камінці, щоб не потрапили в ямку, з якою насолодою орудував лопатою, з якою, до речі, прийшов.
   – Я дуже позитивно, – говорить він, – оцінюю те, що в цій частині міста роблять нафтохіміки. Адже це – на роки. Я проти пивних палаток. Краще – майданчик для дітей. Наші три туї будуть рости разом з іншими деревцями, ми це будемо бачити з вікна квартири і, звісно, радітимемо.
   Школа, що в цій акції не брали участь керівники міської влади: побачили б, як працював (у поті чола!) заступник начальника управління комунального господарства міста Микола Найда. Проходив мимо, і не міг не "включитися в процес". Отож тепер матиме у скверику "своє" деревце і він.
   Належної ваги акція набрала ще й від того, що в ній брали участь перші керівники нафтохімічного комплексу: представник президента "ЛУКОЙЛу" в Україні, генеральний директор ПрАТ "ЛУКОР" Сергій Чмихалов і генеральний директор ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Володимир Шулиндін. Обидва після того, як поорудували лопатами, давали інтерв’ю журналістам місцевих ЗМІ.
   Сергій Чмихалов, приміром, висловився про те, що приклад нафтохіміків повинні би наслідувати й інші підприємства міста. Адже не однією виробничою діяльністю мають засвідчувати про своє існування люди… У місті є де застосувати свої сили  і вміння, аби воно стало кращим, щоб в ньому зазеленіли парки і сквери.
   – Ця акція, – додає Сергій Вікторович, – не перша для нашого підприємства. – Ми хочемо, щоб у Калуші й інші зрозуміли: треба не лишень заробляти, треба ще щось і віддавати… Сподіваюся, що нас підтримають всі жителі Калуша.
   – Приємно, – продовжує керівник "КАРПАТНАФТОХІМу" Володимир Шулиндін, – що цей скверик вже вимальовується, як одне з найкращих місць нашого міста. Ми будемо продовжувати роботи з благоустрою Калуша з тим, щоб калушани, їхні діти мали де відпочити. Нинішня акція радує всіх…
   Радує!.. Треба було бачити, як молода мама підводила до красуні туї своє дитятко і пояснювала йому, яким воно буде, як виросте. Або як уже старший у віці чоловік поправляв у візочку хлопчикові картузик і казав:
   – Сергійку! Ти сюди ходитимеш гратися…
   А нам повідомив, що все своє життя працював на магнієвому заводі. Тепер же у вільну хвилину приходитиме сюди з правнуком, бо тут затишно.
   … Уже затишно. А як додасться настрою, коли усі ці дерева розпустять листя, виростуть…

   Петро Шевчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor