Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Уряд хоче відновити роботу «КАРПАТНАФТОХІМу»

   Кабінет міністрів України та ВАТ «ЛУКОЙЛ» (РФ) узгодили меморандум про відновлення роботи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» – підприємства, що підконтрольне нафтовій компанії. Про це повідомив віце-прем’єр Юрій Бойко в ефірі «5 каналу».
   «Урядом був прийнятий меморандум про співпрацю з «ЛУКОЙЛом» щодо запуску «КАРПАТНАФТОХІМу». Це велике підприємство, на якому працює приблизно 4 тис осіб і яке дає істотне збільшення валового національного продукту», – сказав Ю. Бойко.
   Віце-прем’єр уточнив, що узгодження меморандуму накладає на власників «КАРПАТНАФТОХІМу» зобов’язання з запуску підприємства протягом трьох місяців і виходу на рівень промислового виробництва, який був до призупинення його діяльності.
   У свою чергу держава, за словами Ю. Бойка, взяла на себе зобов’язання підтримати підприємство за рахунок створення захисту внутрішнього ринку – митного захисту сировини та готової продукції, яка йде по імпорту з інших країн і надання деяких преференції щодо тарифної політики.
   Згідно з повідомленням про цю подію, оприлюдненим на сайті ukranews.com, підписаний сторонами документ спрямований на розвиток нафтохімічної промисловості України в цілому і нафтохімічного комплексу в Калуші зокрема, створення стабільних умов для залучення інвестицій в нафтохімічну галузь держави та в розвиток ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», збільшення податкових відрахувань до державного та місцевого бюджетів.
   Меморандумом також передбачено збереження в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» складу та кількості робочих місць, заробітної плати й інших соціальних гарантій для працівників підприємства, забезпечення стабільного зростання обсягів виробництва.

   Оф. інф.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor