Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

«ЛУКОР» обслуговуватиме лукойлівські АЗС

   9 квітня група працівників електротехнічного цеху ПрАТ «ЛУКОР» виїхала у Волинську область, де повинна буде виконати певний обсяг робіт на автозаправних станціях ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна». Відрядження електромонтерів «ЛУКОРу» на лукойлівські АЗС, що розміщені на цій території західного регіону України, викликано тим, що наше підприємство стало переможцем тендеру, який провело ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна» з метою залучення сторонніх організацій до надання йому окремих видів послуг. Цю приємну новину сповістив начальник електротехнічного цеху "ЛУКОРу" Михайло Максимів.
   – Вимушений простій виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», який негативно позначається на зайнятості не лише його працівників, а й працівників ПрАТ «ЛУКОР», впливає на рівень зарплат персоналу й погіршує економічно-фінансовий стан підприємств, спонукає лукорівців вишукувати можливості для виконання якихось робіт на замовлення сторонніх фірм, – розповідає Михайло Васильович. – У зв’язку з цим керівництвом ПрАТ «ЛУКОР» було прийнято рішення взяти участь в оголошеному підприємством з іноземними інвестиціями «ЛУКОЙЛ-Україна» тендері щодо надання певних видів послуг. На торги ним було виставлено п’ять лотів, два з яких відповідали тим роботам, які можуть виконуватися нашим електротехнічним цехом, підтвердженням чого в підприємства були наявні відповідні ліцензії. З-поміж інших учасників тендеру ми мали деяку перевагу, оскільки ПрАТ «ЛУКОР», як і ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна» є підприємством компанії «ЛУКОЙЛ», що працює в Україні. І це до певної міри відіграло свою позитивну роль в тому, що ми стали переможцями двох лотів вищезгаданого тендеру.
   – Про виконання яких робіт для ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна» в них йдеться?
   – Один лот стосується оперативного технічного обслуговування і ремонту трансформаторних підстанцій 10 і 0,4 кВ та повітряних і кабельних ліній 10 і 0,4 кВ, а завданням другого лоту є проведення профілактичних випробувань електроустаткування АЗС, трансформаторних підстанцій 10 і 0,4 кВ та комплексних трансформаторних підстанцій. Це основні роботи, а їх повний перелік погоджений у відповідних двох договорах, які 3 квітня поточного року підписали генеральний директор ПрАТ «ЛУКОР» Сергій Чмихалов і заступник генерального директора ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна» Світлана Бондарєва.
   – Автозаправних станцій цього підприємства на території України, мабуть, є чимало. І всі вони тепер обслуговуватимуться спеціалістами ПрАТ ЛУКОР»?
   – Ні. Відповідно до договорів, укладених з ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна», ми повинні надавати послуги для цього підприємства тільки на території західного регіону України, а це вісім областей, де працівники «ЛУКОРу» мають здійснювати обслуговування 62 АЗС та однієї нафтобази.
   – І виконувати вимірювально-випробувальні та аварійні роботи на цих об’єктах?
   – Так. Наприклад, якщо десь стається аварійна ситуація, то наші спеціалісти після отримання такого повідомлення повинні якнайшвидше прибути на місце та максимум за 24 години її ліквідувати.
   – Якнайшвидше, це приблизно за скільки годин?
   – На прибуття за екстреним викликом до того чи іншого об’єкта ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна» передбачений часовий період до 6 годин.
   – І це реально приїхати з Калуша за 6 годин до найвіддаленішої лукойлівської АЗС на території західного регіону України?
   – За нашими підрахунками, найвіддаленіший об’єкт ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна» розташований на відстані 350-370 км від Калуша. Таку віддаль за 6-7 годин в принципі можна подолати. Однак саме в той момент десь на виїзді може працювати мобільна група працівників ПрАТ «ЛУКОР», забезпечуючи виконання якихось ремонтних чи інших робіт на тій чи іншій АЗС, розташованій поблизу місця аварії, тому, звісно, саме їй буде дано вказівку туди поїхати.
   – А скільки працівників «ЛУКОРу» безпосередньо займатимуться обслуговуванням АЗС ПП «ЛУКОЙЛ-Україна»?
   – У зв’язку з укладеними договорами про надання послуг для ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна» за рішенням генерального директора ПрАТ «ЛУКОР» Сергія Чмихалова в електротехнічному цеху проведено структурну реорганізацію. З числа його працівників створено окрему службу з обслуговування АЗС ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна», начальником якої призначено Віталія Турія, котрий до цього в цеху обіймав посаду провідного інженера-енергетика. До складу цієї служби входять дві дільниці з чисельністю по п’ять чоловік в кожній. Очолюють їх досвідчені фахівці Ярослав Гамкало та Андрій Васюнець, кожен з яких має в своєму підпорядкуванні чотирьох електромонтерів шостого розряду. Ці дільниці працюватимуть за роз’їзним методом, тобто виконуватимуть на території західного регіону України всі необхідні роботи, пов’язані з обслуговуванням та ремонтом електрообладнання лукойлівських АЗС.
   – Хто забезпечуватиме працівників цієї служби електротехнічного цеху ПрАТ «ЛУКОР» транспортом для здійснення поїздок до об’єктів ПП «ЛУКОЙЛ-Україна»?
   – Наше підприємство має укладений договір з ТОВ «Карпат-Полімер». Воно й надаватиме для потреб електромонтерів електротехнічного цеху легковий автомобіль та пересувну електролабораторію.
   – І останнє запитання. На який термін ПрАТ «ЛУКОР» уклало уже згадувані договори з ПП «ЛУКОЙЛ-Україна»?
   – До кінця 2013 року. І я переконаний, що наші електромонтери спроможуться високоякісно та в повному обсязі виконати всі роботи, які регламентовані укладеними договорами між ПрАТ «ЛУКОР» і ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україана».

   Розмову вів Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor