Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Нафтохіміки прибрали територію підприємства і сквер на вул. Пушкіна

   З 7 по 18 квітня у зв’язку з підготовкою до святкування великодніх свят та з метою надання заводським територіям і спорудам належного естетичного вигляду в усіх структурних підрозділах підприємства проходила загальнозаводська толока.
   Нафтохіміки активно приступили до виконання завдань і у визначені терміни справилися з ними. Як повідомив начальник адміністративно-господарського відділу Андрій Курташ, під час толоки на території «КАРПАТНАФТОХІМу» було прибрано 47510 м2 газонів від листя та різного сміття, обрізано кущі, дерева, вирубано чагарники, побілено колони, бордюри та дерева, пофарбовано 245 одиниць обладнання, лавок, альтанок, прибрано 69540 м2 доріг, тротуарів та площадок, вивезено 155,3 м3 сміття та виконано ряд інших робіт. На придбання господарського інструменту, вапняного молока та фарб було витрачено понад 10 тис. грн.
   І вже за традицією група калуських нафтохіміків під керівництвом Андрія Курташа 16 квітня вийшла на толоку на територію скверу, що на вул. Пушкіна. Варто відзначити, що вже другий рік поспіль разом з працівниками підприємства її прибирають і студенти та викладачі політехнічного коледжу. Нафтохіміки й студентство цього дня підмітали й прибирали від сміття площу, обкопували і підв’язували кущі та дерева, вивозили непотріб. Тобто займалися благоустроєм скверу, щоб у дні великодніх свят він був чистим і охайним.
   На жаль, окремі калушани, мабуть, не хочуть бачити своє місто благоустроєним. Бо як зрозуміти той факт, що в ніч з 15 на 16 квітня зі скверу знову поцупили шість кущів спіреї японської. Ці декоративні рослини були висаджені минулого року. Вони встигли вже добре прижитись на цій ділянці землі й могли милувати зір будь-кому з перехожих. Складається враження, що мешканці міста навмисно псують вигляд скверу. Ще й року немає від часу висадження 105 одиниць декоративних дерев і кущів, а вже, за підрахунками А.Курташа, 28 рослин викрадено. Хто це робить і з якою метою, невідомо. Але можна припустити, що крадуть рослини не якісь там приїжджі гастролери. Тож висновок напрошується один: якщо в людини немає совісті, то змінитися їй не допоможе жоден Майдан.

   Ліда Близнюк.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor