Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Нафтохіміки вшанували воїнів-афганців підприємства

    З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 23-ї річниці виведення військ з Афганістану в місті та районі відбулися численні заходи. Зокрема, у храмах відправлялися панахиди за загиблими та померлими афганцями, було організовано відвідування могил загиблих, у Палаці культури "Юність" відбулася концертна програма "Карби пам'яті", а на Пагорбі Слави – мітинг-реквієм та поминальна панахида, зустрічі з членами сімей загиблих воїнів-афганців, солдатський обід.
   Урочисто вшановували учасників бойових дій і в колективах найбільших підприємств міста – ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ "ЛУКОР". Розпочалося це торжество із покладання вінка до символічного Пам'ятного знака на Пагорбі Слави, а відтак продовжилося у музеї трудової слави підприємства, що функціонує у ПК"Мінерал".
   – Це вже стало доброю традицією в переддень виведення військ з Афганістану, – зауважувала голова ради ветеранів ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ "ЛУКОР" Валентина Білецька, – віддавати шану і честь тим, кому довелося пройти через горнило цієї нікому не потрібної кровопролитної війни. Нам приємно, що на цю зустріч прийшли майже всі колишні учасники бойових дій, які трудяться нині в колективах нашого підприємства. Ми раді бачити їх і в черговий раз зустрітися з ними.
   – З кожним роком все більше і більше часу віддаляє нас від афганських подій, але забувати про те лихоліття ніяк не можна, – наголошував заступник генерального директора ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Юрій Безуглий. – Тому в переддень цієї 23-ї річниці дозвольте мені від імені адміністрації підприємства вручити вам подарунки, побажати міцного здоров'я, людського щастя, сповнення мрій та задумів.
   Від імені воїнів-афганців уже беруть слово голова Калуського територіального об'єднання ветеранів Афганістану Володимир Сорохтей та мати загиблого воїна-афганця Марія Мельнишин, які у своїх виступах наголошують: "Нам дуже приємно, що керівництво найбільшого підприємства міста  не залишає поза увагою афганців і батьків загиблих, надає посильну допомогу нашому об'єднанню. Спасибі вам за чуйність і людяність, дай Бог вам всіляких гараздів!
   Уже 23 роки минає, як ми живемо під мирним небом. І ми повинні все зробити для того, щоб українці більше ніколи не брали участь у бойових діях і не пережили те, через що довелося пройти нам".
   – Чи не найважча місія у той час випала на плечі військових комісарів, – зазначав у своєму виступі полковник, колишній військовий комісар Олександр Білецький. – Особливо було важко одержувати так званий вантаж-200 – цинкові гроби та супроводжувати їх до місця призначення. А там – матері, дружини, діти, рідні, близькі… Це дійсно були нелегкі часи. На згадку про них я хочу подарувати вам, шановні воїни-афганці, каску та флягу – невід'ємні військові атрибути, які нагадуватимуть про ті випробування, через які довелося вам пройти. Нехай вони поповнять експонати вашого музею і знайдуть там своє постійне місце.
   А завершилося вшанування воїнів-афганців, що трудяться на виробництвах ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" та в підрозділах ПрАТ "ЛУКОР", фотографуванням на згадку та невеличким фуршетом на честь 23-ї річниці виведення військ з Афганістану.

    Богдан Тимків.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor