Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

У "Меркурію" розважали переможців конкурсу і всіх закоханих

    Але саме Христина надіслала на адресу редакції фото подарунка – вишите бісером зображення закоханої пари, встановленого в рамку розміром 54 на 41 см , а також вітання-валентинку до нього.
   Варто також сказати, що свою валентинку Христина надіслала на трьох мовах – українській, російській та англійській. А ще ми дізналися, що переможниця конкурсу народилася і проживає у селі Сівка-Калуська, навчається на другому курсі Калуського політехнічного коледжу. Її обранець Дмитро також із Сівки-Калуської та навчався у коледжі. А в даний час він є студентом Тернопільського політехнічного університету.
   Як зізналися обоє закоханих, для них перемога у конкурсі була дуже і дуже великою несподіванкою. Особливо був шокований запрошенням від Христини на романтичну вечерю на двох у кафе готелю "Меркурій" Дмитро. Хоча слід відзначити, що прибув до "Меркурію" з букетом полум'яних троянд для Христини.
   Редакція "Калуського нафтохіміка" щиро вітає Христину і Дмитра з перемогою і дуже надіється, що як запропонована колективом кафе "Меркурій" сама вечеря, так і святкова програма з нагоди Дня усіх закоханих їм сподобалася і, що найголовніше, вона ще більше зміцнила їхні почуття.
   Додамо, що участь у конкурсі, окрім Христини, взяли ще семеро люблячих сердець. Приємно нас здивувало й те, що серед них були не лише молоді люди, а й люди середнього і навіть пенсійного віку. Ми всім їм дякуємо й бажаємо надалі співпрацювати з нашим тижневиком, адже ми готові й будемо пропонувати нові конкурси та інші приємні сюрпризи.
   Слід відзначити, що у День святого Валентина у кафе готелю "Меркурій" була надзвичайно святкова атмосфера і численним його відвідувачам вечір, безперечно, запам’ятається. Адже для цього адміністрація запросила до участі в святковій програмі популярний львівський гурт "Лео Сіті" і шоу-балет «Аквадене» з Кривого Рогу. Їх виступи, а також енергійність професійного тамади додавали настрою відвідувачам кафе.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor