Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Калуш міг залишитись без води

    На початку цього тижня Калуш перебував під реальною загрозою залишитись без води. Лише завдяки втручанню в ситуацію голови ВАТ „Прикарпаттяобленерго” Олександра Бубена, який забив тривогу, що КП "Водотеплосервіс" не проводить оплату за спожиту електроенергію, та його перемовинам з головою Івано-Франківської ОДА Михайлом Вишиванюком і міським головою Ігорем Насаликом загрозу на певний час вдалось ліквідувати.
   1 млн. 292 тис. 496 грн. – такий борг КП „Водотеплосервіс” станом на 12 грудня цього року становить перед Калуським районом електричних мереж за спожиту електроенергію. Про це повідомив кореспондентові „КН” заступник начальника РЕМу Микола Гончар.
   Відповідаючи на запитання, чи насправді такою серйозною була загроза відключення від електропостачання насосних станцій, які забезпечують мешканців міста водою, і чи вже виникали подібні ситуації, Микола Юрійович відповів, що попередження було абсолютно серйозним, а подібна ситуація виникла не вперше.
   – Раніше „Водотеплосервіс” ми позбавляли електропостачання за борги, які накопичувалися протягом місяця, а тепер згадана сума несплати за користування електроенергією становить два місяці, – повідомив М. Гончар. – З метою впливу на ситуацію протягом останніх двох тижнів були відключені від енергопостачання управління комунального підприємства та його господарські підрозділи.
   Що стосується повернення боргів, то завдяки переговорам між „Водотеплосервісом” та Калуським РЕМ досягнута домовленість про їх погашення до 20 числа цього місяця з умовою сплачувати щодня по 100 тис. грн. Якщо хоча б в один день згаданої суми не буде погашено, то управління КП та господарські підрозділи знову будуть відключені від лінії електропередач, а населення Калуша опиниться перед загрозою залишитись без води.
   Станом на 13 грудня, крім боргів за електроенергію, за повідомленням фінансового директора виробничої філії ДПЗД "Укрінтеренерго" “Калуська ТЕЦ” Любові Прокопець, вже за цьогорічний опалювальний сезон КП „Водотеплосервіс” заборгувало енергопідприємству майже 5,5 млн. грн. за теплову енергію, а загальна сума боргу перед Калуською ТЕЦ складає 70 млн. 900 тис. грн.
   Вже віддавна практично не платить „Водотеплосервіс” ЗАТ „ЛУКОР” за очистку побутових стоків міста. Сьогодні ця сума боргу становить понад 32 млн. грн.
   Чи надовго вдалось ліквідувати загрозу відключення КП "Водотеплосервіс" від електропостачання і про варіанти виходу з кризи журналістам місцевих ЗМІ цього тижня розповів його директор Ігор Яковина.
   – Постанова Кабінету міністрів України, яка певним чином регулює економічну діяльність комунальних підприємств України, зобов’язує нас працювати за так званими розподільчими рахунками, – пояснив Ігор Дмитрович. – Це означає, що 21 відсоток коштів, які надходять від споживачів тепла з котелень на розрахунковий рахунок "Ощадбанку", відразу скеровуються НАК "Нафтогаз". Решта залишається нам. За подібною схемою розраховуємося ми з Калуською ТЕЦ. Тільки в цьому випадку з коштів від споживачів тепла відщеплюється 85 відсотків, а "Водотеплосервісу" залишається лише 15 відсотків.
   Таким чином із 2 млн. 225 тис. грн., які заплатили калушани "Водотеплосервісу" за надані їм послуги в жовтні, 2 млн. 110 тис. грн. були скеровані "Нафтогазу" за газ і за тепло Калуській ТЕЦ, за електроенергію Калуському РЕМу та на зарплату працівникам КП, на придбання паливно-мастильних матеріалів та на податки і збори, тобто 95 відсотків всіх платежів. Для підтримки діяльності фірми залишилось всього 110 тис. грн. В результаті сьогодні ми не можемо дозволити собі виконати більші за обсягами ремонтні роботи. Якби населення платило нам так, як потрібно, ситуація не була б такою критичною.
   29 листопада через газету "Дзвони Підгір’я" ми попереджували людей про відключення міста від водопостачання. Але, на жаль, в нас віддавна так склалось, що поки грім не вдарить, мужик не перехреститься.
   Станом на 1 грудня (нараховані за послуги, які ми надаємо нашим споживачам, у жовтні гроші надходять до нас в листопаді) за водопостачання калушани заплатили 92 відсотки, за водовідведення – 92 відсотки від необхідних сум і 103 відсотки (разом з боргами) за тепло. Але остання сума була незначною, оскільки в жовтні Калуська ТЕЦ почала працювати наприкінці місяця.
   Це означає, що сума боргу з боку населення продовжує накопичуватись. Станом на 1 грудня недоплата за водопостачання становила 2 млн. 653 тис. грн., за водовідведення – 306 тис. грн., за теплопостачання – 7 млн. 500 тис. грн. Якщо споживачі не зрозуміють, що 20 грудня "Водотеплосервісу" потрібно розрахуватись за електроенергію, то буде попередження від енергопостачальників про відключення. І це не жарт. З 29 листопада по 12 грудня вже перебувало без електропостачання управління підприємства, в результаті чого його робота була паралізована, ми не змогли людям видавати довідки. Якщо зараз ще хтось сподівається на те, що можна заплатити пізніше, то це хибна думка, оскільки НАК "Нафтогаз", Калуська ТЕЦ, Калуський РЕМ вимагають розраховуватись за надані ними послуги вчасно, і "Водотеплосервіс" зобов’язаний це робити.
   Що стосується виходу нашого підприємства з кризи, то єдиною надією є кредит Світового банку, який вже почав працювати і дозволить вирішити головне питання – економії енергоносіїв.
   На запитання до редакції "КН" мешканки вул. Біласа і Данилишина Ольги Боднар та її сусідів, яке кореспондент тижневика переадресував директорові "Водотеплосервісу", чому за обігрів своєї двокімнатної квартири вона повинна платити 236 грн., коли протягом минулого місяця температура повітря лише зрідка була нижчою від 0 градусів, і якою буде плата, коли по справжньому вдарять морози, Ігор Яковина відповів:
   – У "Водотеплосервісі" є затверджений тариф за тепло, який не залежить від температури повітря. Навіть якщо б надворі було 20 градусів морозу, люди так само платили б за тепло, як тепер. І цей тариф КП змінювати не має права. Дозволяється це зробити лише у випадку, коли в квартирі температура повітря менше 18 градусів тепла. Люди про це вже давно знають, і подібних заяв до нас майже не надходить.
   Що стосується забезпечення квартир теплом, то хочу додати, що на це суттєво впливає несанкціонований забір води із систем теплопостачання. Для прикладу, якщо з 12 до 8 години ранку доводиться підкачувати в систему водопостачання Калуської ТЕЦ додатково від 10 до 12 тонн води за годину, то вдень з 7 по 20 годину цей показник зростає у два рази. Тому, аби надалі припинити такі крадіжки, зараз вирішується питання про додавання в теплофікаційну воду барвника.

    Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor