Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Кубанські козачки своїми піснями й танцями приємно здивували калушан

    10 грудня вперше з одноденним візитом побувала в Калуші група учнів середньої загальноосвітньої школи-інтернату народного мистецтва ім. Віктора Захарченка – художнього керівника та головного диригента Державного академічного Кубанського козачого хору Краснодарського краю Російської Федерації. Їхній приїзд до нашого міста зокрема й на Івано-Франківщину загалом відбувся при фінансовій підтримці адміністрації Краснодарського краю та за організаційного сприяння генерального консульства Російської Федерації у м. Львові й Російської общини Івано-Франківська.
   У Калуші 45 вихованців цієї школи, котрі навчаються у відділеннях народного хорового співу та народного танцю, їхні наставники – керівник дитячого хорового колективу, заслужений працівник культури Росії, України та Кубані Валентина Ярешко, керівник танцювального колективу Юрій Олійник, а також голова товариства українців Кубані Микола Сергієнко мали можливість оглянути місто, відвідати гімназію та продемонструвати хорове й танцювальне народне мистецтво дітей віком від 11 до 17 років на сцені ПК "Мінерал". Власне, до Калуської гімназії, шефство над якою здійснює ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", гості з Краснодарського краю завітали в супроводі заступника генерального директора підприємства Юрія Безуглого, начальника відділу організації праці і соціального розвитку Ігоря Мельника, а також заступника міського голови Калуша Оксани Табачук і начальника управління освіти міськради Любові Максимович.
   Директор цього елітного загальноосвітнього закладу міста Дмитро Бахматюк запропонував дітям з Кубані оглянути класи, в яких навчаються гімназисти. Тут вони також мали можливість поспілкуватися зі своїми українськими однолітками за солодким столом та побачити концертну програму "Розкриймо душі своїй простір до світла", підготовлену учнями та викладачами гімназії. В цьому контексті варто сказати, що серед пісень і танців у виконанні гімназистів неабияке враження на учнів середньої загальноосвітньої школи-інтернату народного мистецтва ім. Віктора Захарченка справив виступ на сцені актового залу цього навчального закладу юної його солістки, лауреата багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсів та фестивалів Соломії Жекало.
   У відповідь на таку гостинність дитячий хоровий колектив з Краснодара виконав пісню про кубанських козаків, за що був винагороджений гучними оплесками гімназійної зали. Однак прощання кубанських гостей з учнівсько-педагогічним колективом гімназії одними оплесками не завершилося. Директор закладу Дмитро Бахматюк подарував краснодарським учням на згадку про перебування в Калуші цінні книги, а заступник міського голови Оксана Табачук вручила голові товариства українців Кубані Миколі Сергієнкові диск з фільмом про Калуш.
   Неочікувано багато молоді та дорослих зібралося у ПК "Мінерал", які побажали побачити концертну програму обдарованих дітей з Краснодарського краю. Глядацький зал цього культурного закладу вщерть був заповнений калушанами. І треба сказати, що своїм чудовим виступом на сцені "Мінералу" кубанські козачки приємно здивували багатьох.
   Разом з іншими палко аплодував юним хористам і танцюристам з Краснодарського краю й генеральний консул Російської Федерації у місті Львові Олег Астахов. І було за що. Адже під час концерту калушани мали можливість почути у їхньому виконанні не тільки російські пісні "На Кубане мы живем", "Мы с тобой казаки" та ін., а й українські пісні "Ой на горі тай женці жнуть", "Гарний козак, гарний", "Київська Русь", "Пісню про рушник". До речі, особливо остання з них серед золотого пісенного фонду, чи, точніше – генофонду України, перебуває на особливому, чільному місці. Ні час над нею не владний, ні простір. Її не дуже люблять виконувати сучасні співаки, бо співається вона повним голосом. А де ж того голосу взяти, якщо Бог не дав? Зате вона, ця унікальна пісня, любима народом, якому голосу не бракує. І люблять її покоління людей так вірно, незрадливо, якою і є сама материнська любов... Тож і не дивно, що зал особливо вибухнув оплесками й вихлюпнув свої піднесенні емоції з вигуками: "Браво!", "Молодці!", коли майстерно, з душевною теплотою проспівав "Пісню про рушник" соліст дитячого хорового колективу з Кубані Віктор Артем’єв.
   Справжньою несподіванкою для калушан стало й виконання обдарованими учнями з Краснодарського краю Гімну України, яким вони завершили свою концертну програму в ПК "Мінерал". У декого з присутніх у залі від "Ще не вмерла Україна" навіть забриніли на очах сльози.
   За приїзд до нашого міста й подароване калушанам справжнє свято народного хорового й танцювального мистецтва щиро подякувала гостям з Кубані заступник міського голови Оксана Табачук, висловивши сподівання, що культурна співпраця між Калушем і Краснодаром знайде своє подальше продовження. З прощальними словами "Хай вам щастить!" Оксана Титівна вручила квіти Валентині Ярешко, керівникові дитячого хорового колективу середньої загальноосвітньої школи-інтернату народного мистецтва ім. Віктора Захарченка.
   У свою чергу заступник генерального директора ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Юрій Безуглий, дякуючи гостям за приємний мистецький вечір, подарований ними присутнім у залі ПК "Мінерал", вручив обдарованим дітям з Кубані велику корзину з квітами та книги про наш край і Україну.
   Варто також наголосити, що творчістю дітей Кубанського козачого хору мали можливість насолодитися не тільки калушати. У неділю, 11 грудня, вони виступили з концертом в Івано-Франківську, а в понеділок – в Яремчі.

    Василь Голинський.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor