Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Нафтохіміки та їхні діти в передчутті новорічно-різдвяних свят

    Наближаються улюблені для дітей, і дорослих новорічно-різдвяні свята. Дорослі очікують приємних змін в новому наступаючому 2012 році й готуються до святкування Різдва Христового. Малеча, звичайно ж, у ці дні найбільше очікує подарунків: і від Святого Миколая, і від Дідуся Мороза. Ну а щоб у нафтохіміків та їхніх дітей був гарний передсвятковий настрій і по-справжньому відчувалось наближення радісних свят, генеральний директор ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", голова правління ЗАТ "ЛУКОР" Сергій Чмихалов затвердив новорічно-різдвяні заходи.
   Їх, як висловився начальник відділу організації праці і соціального розвитку Ярослав Мельник, дуже багато. Мабуть, варто буде з цього великого переліку найменувань заходів назвати окремі.
   Для дітей працівників підприємств буде закуплено до Дня Святого Миколая і новорічного свята дитячі солодкі подарунки. Такі ж солодкі пакунки будуть передані з благодійною метою учням Калуських гімназії, школі-інтернату для дітей зі зниженим слухом, школі-інтернату для глухих дітей, Івано-Франківській загальноосвітній школі №3, колективам окремих організацій, які обслуговують наші підприємства, та церкві святителя Миколая Чудотворця. Загалом на придбання солодощів буде витрачено з бюджету підприємств 168 тис. грн.
   Вже з наступного тижня розпочнеться святкове оформлення площі перед заводоуправлінням, а також прикрашення тут однієї з ялинок. Зелені красуні встановлюватимуться й в операторних виробництв, а в місті здійснюватиметься рекламно-іміджеве оформлення з усілякими електричними гірляндами та новорічною атрибутикою міської ялинки на вул. Пушкіна.
   22 і 23 грудня з нагоди новорічно-різдвяних свят колективи виробництва етилену і поліетилену та заводоуправління прийматимуть вітання від самобутніх артистів Палацу культури "Мінерал".
   Приємний святковий сюрприз очікує на дітей працівників "КАРПАТНАФТОХІМу" і "ЛУКОРу" 27 і 28 грудня. Так, 27 грудня о 17-ій годині вони зможуть переглянути цікаву і змістовну виставу "Малюк і Карлсон", постановку якої здійснив Івано-Франківський обласний драмтеатр, а 28 грудня о 12-ій і 14-ій годинах для них будуть організовані в ПК "Юність" новорічні ранки.

    Ліда Мичко.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor