Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Головний приз "поїхав" до політехнічного коледжу

    Легкоатлетична естафета серед учнів навчальних закладів м. Калуша та Калуського району на призи ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" відкрида 9 вересня програму святкування Дня працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості та 20-річчя компанії "ЛУКОЙЛ". Вона, як і в попередні роки, складалася з 12-ти етапів, які представники учнівських команд повинні були пробігти за маршрутом: бульвар Незалежності – вул. Олекси Тихого, де поблизу ПК "Юність" їх очікували на фініші судді та вболівальники.
   Цьогоріч в легкоатлетичній естафеті взяли участь 15 команд, з яких три сільські (Голинська, Верхнянська та Кропивницька школи), і вперше виставив на ці змагання свою команду Калуський політехнічний коледж. І, як невдовзі з’ясувалося, студенти коледжу (до речі, ровесники учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів) вдало дебютували в естафеті, ставши її переможцями. Друге місце вибороли учні ЗОШ №1, а третє місце посіли учні ЗОШ №10.
   У церемонії нагородження переможців і призерів естафети особисто взяв участь генеральний директор ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Сергій Чмихалов, який вручив головний приз – туристичне спорядження (два чотиримісні намети, шість спальних мішків і шість килимків) студентам політехнічного коледжу, другий приз (імпортний тенісний стіл і набір ракеток та м’ячиків) – команді ЗОШ №1 та третій приз (домашній кінотеатр і DVD-приставку) – команді ЗОШ №10. А у зв’язку з форс-мажорними обставинами (окремі вчителі фізкультури повідомили, що на одному з етапів естафети за якусь з команд біг незаявлений на змагання учасник. – Авт.) Сергій Вікторович пообіцяв, що домашній кінотеатр та DVD-приставку отримає від "КАРПАТНАФТОХІМу" в нагороду й команда учнів ЗОШ №4, яка фінішувала четвертою.
   Бігуни ЗОШ №4, а також Голинської ЗОШ, котрі посіли в легкоатлетичній естафеті п’яте місце, були відзначені фірмовими брилками, а учні, які виступали за команди політехнічного коледжу, ЗОШ №1 і ЗОШ №10, одержали від ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" флешки. Крім цього, представники всіх 15-ти команд-учасниць змагань були винагороджені солодкими призами та фірмовими футболками.
   Отже, без нагород ніхто не залишився. Особливо були раді своєму здобутку студенти політехнічного коледжу, адже на яких навіть обласних змаганнях ще можна сьогодні отримати за перемогу такий дороговартісний приз.

    Василь Голинський.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor