Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Сергій Чмихалов: "Наше підприємство – одне із найсучасніших в Україні"

    На урочистості з нагоди Дня нафтохіміка і 20-річчя нафтової компанії "ЛУКОЙЛ", що відбувалися в Палаці культури "Юність", прийшли сотні нафтохіміків і їх друзів, гостей із обласного центру, ветеранів підприємства. Перед входом у палац – викладений квітами кольорів "ЛУКОЙЛу" (червоними і білими) щит із логотипом управляючої компанії і цифрою "20". На обличчях людей – відбиток задоволення від зустрічей із колегами в святковій атмосфері.
   А на розгорнутому екрані сцени – демонстрація фільму (автори – журналісти ТРК "Незалежність") про будні і свята наших підприємств, про розвиток нових виробництв. Про це розповідають генеральний директор ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", голова правління ЗАТ "ЛУКОР" Сергій Чмихалов, його заступник і головний інженер Георгій Кунєв, інші керівники і спеціалісти.
   На сцену виходять музиканти духового оркестру. Лине бравурна музика. Під неї піднімаються на сцену голова об’єднаного профкому Олег Кушлик і генеральний директор Сергій Чмихалов. Відкриваючи святкове дійство, Олег Кушлик наголошує: наше підприємство стало лідером нафтопереробної промисловості України. Лунає Гімн "КАРПАТНАФТОХІМу". Всі встають.
   Слово надається генеральному директорові Сергію Чмихалову, якого присутні зустрічають оплесками. Сергій Вікторович щиро вітає всіх зі святом, а в особі присутніх – і членів виробничих колективів, ветеранів праці, людей, які віддали підприємству творчі сили, інженерні знання, організаторські здібності.
   – У грудні 2010 року, – каже Сергій Чмихалов, – виповнилося 10 років, як у Калуші з’явилося нафтохімічне підприємство, що належить компанії "ЛУКОЙЛ". Завдячуючи її підтримці, за ці роки проведена колосальна робота з оновлення нашого підприємства.
   Сергій Вікторович називає факти, цифри, що засвідчують про великий внесок "ЛУКОЙЛу" у розвиток підприємства. Тут здійснено великі обсяги з реконструкції, модернізації виробництв, впровадження сучасних технологій. Поряд із цим в останні роки на підприємстві зафункціонував великий будівельний майданчик, в результаті чого введено в експлуатацію життєво необхідні виробництва хлору і каустичної соди і полівінілхлоридної смоли суспензійної вартістю майже 500 мільйонів доларів.
   – 25 травня 2011 року, – констатує генеральний директор, – стало для нашого колективу історичною датою: на виробництві ПВХ-С отримано перший продукт. Із введенням в експлуатацію цього виробництва наше підприємство перетворилося в одне з найсучасніших. Тепер наше головне завдання – успішно освоювати його потужності, отримуючи нові марки ПВХ-С і успішно реалізовуючи їх.
   Має чим гордитися "КАРПАТНАФТОХІМ". Із пуском нових виробництв ніби ожила промисловість області. Адже 30 відсотків від усієї промислової продукції, випущеної в Івано-Франківській області, – карпатнафтохімівська.
   – Є сподівання, – каже Сергій Вікторович, – що наш нафтохімічний комплекс найближчим часом стане окрасою не лише промисловості області, але й всієї України. Але для цього нам ще потрібно немало попрацювати.
   З вуст генерального директора прозвучала також інформація про те, що наше виробництво ПВХ по суті було єдиним об’єктом такої величини, збудованим в Україні. Не випадково йому присуджене перше місце у всеукраїнському конкурсі на кращий промисловий об’єкт, споруджений і зданий в експлуатацію в 2010 році. Пам’ятний приз і диплом першого ступеня керівництву "КАРПАТНАФТОХІМу" вручив в Одесі міністр регіонального розвитку і будівництва України Анатолій Близнюк. Дуже знакова подія.
   – Треба сказати, – продовжує Сергій Чмихалов, – що це лишень перші кроки в нашій успішній роботі. Треба ще багато й багато працювати. В цьому році маємо запустити нове виробництво виробів із ПВХ-С потужність 20 тисяч тонн в рік. Приступаємо до будівництва котельні, що вирішить багато проблем енергетичного плану. Також передбачена масштабна реконструкція олефінового виробництва. Загалом, у найближчі два роки нам належить виконати колосальний обсяг робіт з тим, щоб збільшити на цьому виробництві переробку газової сировини майже в 1,5 раза.
   Зрозуміло, продовжував Сергій Вікторович, що робиться все це завдяки нафтовій компанії. Гроші ж із неба не падають… Вони зароблені й нелегкою працею колег-нафтохіміків з "ЛУКОЙЛу", в умовах Західного Сибіру, Крайньої Півночі, на шлейфі Каспійського моря.
   – Наша завдання, – наголошує виступаючий, – гроші, які "ЛУКОЙЛ" інвестує в наше підприємство, використовувати якомога ефективніше. І гордитися, що знаходимося в одному загоні із багаточисельним колективом "ЛУКОЙЛу", добрі справи про який линуть із більш як десяти країн світу, де працюють його підрозділи.
   Не обминув Сергій Вікторович і успіх наших спеціалістів на конкурсі професійної майстерності працівників організацій Групи "ЛУКОЙЛ" на звання "Кращий за професією" в Нижньому Новгороді. Наша команда ввійшла в п’ятірку кращих (всього – 14 команд). Призерами стали шість молодих калуських нафтохіміків у чотирьох номінаціях. Два спеціалісти нашого підприємства посіли друге місце в конкурсі на кращу технічну розробку молодих учених і спеціалістів компанії в розділі "Промислова і екологічна безпека".
   – Шановні друзі, колеги, – завершує свій виступ Сергій Чмихалов. – Я ще раз від усієї душі поздоровляю вас із професійним святом. Бажаю вам невичерпної творчої енергії, наполегливості у досягненні нових успіхів. А ще – здоров’я, щастя і благополуччя.
   Олег Кушлик зачитує, а Сергій Чмихалов вручає численні нагороди кращим працівникам. Наших нафтохіміків зі словами щирих побажань вітають (і нагороджують грамотами) начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Івано-Франківської ОДА Павло Аврамченко, голова обласної ради профспілки працівників хімічної та нафтохімічної галузей промисловості України Василь Олексин, заступник міського голови Калуша Галин Романко. Остання винесла на сцену кошик із квітами – від громади міста і міського голови.
   У відповідь Олег Кушлик оголошує:
   – Рішенням генерального директора ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" За співпрацю та вагомий внесок у розвиток ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" та з нагоди святкування Дня нафтохіміка почесною грамотою нагороджується міський голова Ігор Насалик.
   І тут же – відповідь: Галина Романко вручила золотий значок "Калуш" заступнику генерального директора Георгію Кунєву.
   Перед фуршетом на 600 персон і концертом відомих гуртів "Краяни", "Пісняри" та інших артистів генеральний директор сказав:
   – Я горджуся, що вже 10 років із вами! Від співпраці з вами збережу найтепліші почуття! Дякую всім! Зі святом!

    Петро Шевчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor