Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Нафтохіміки запалили факел надії

   Саме так сприйняли і оцінили не лише нафтохіміки, а й усі калушани запалювання факелу на виробництві етилену і поліетилену, що за словами начальника виробничо-диспетчерського відділу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Олександра Болецького є підтвердженням початоку ведення робіт з пуску як цього виробництва, так й усього підприємства.
   Як і планувалося, відділення водопідготовки установки етилену наступного дня 14 серпня було готовим до експлуатації. Також одночасно велися підготовчі роботи на факельній установці, аби запалити довгоочікуваний вогонь на самому факелі.
   14 серпня о 17.30 це сталося. Як повідомив редакції начальник цеху з виробництва вуглеводнів виробництва етилену і поліетилену Мирослав Романко, після того, як із паливної системи видалили азот, який був необхідний для належного забезпечення обладнання, паливний газ виробничники прийняли не без хвилювання. Адже введення факельної установки в експлуатацію після вимушеного річного простою і забезпечення надійної її роботи – завдання відповідальне. У свою чергу це було своєрідним підтвердження того, що невдовзі запрацює установка поліетилену. Бо згідно з правилами її експлуатації факел має бути запалений перед пуском технологічного обладнання установки.
   Відділення водопідготовки також буде працювати і забезпечувати парою не тільки цехи виробництва етилену і поліетилену, а й вінілхлориду і каустичної соди та полівінілхлориду у час проведення там робіт з їх розконсервації та підготовки до пуску.
   Даючи оцінку зробленого минулого тижня з відновлення роботи основних виробництв підприємства, Олександр Болецький наголосив, що після підписання наказу генеральним директором підприємства Володимиром Шулиндіним про підготовку виробництв до пуску, працівники їх відділу ведуть щоденний контроль за тим, що планувалося зробити і що було зроблено. Що стосується безпосередньо минулого тижня, то роботи з розконсервації обкладання велися на кожному із виробництв, а також етиленопроводі «Калуш – Західний кордон», де велася перевірка приладів перекачки етилену в реверсному режимі.
   Важливі роботи велися у цеху з виробництва вінілхлориду. Тут, зокрема, продувалася азотом ректифікаційна колона зневоднення дихлоретану, готували до чистки реактор дохлорування зворотного дихлоретану, а на реакторі прямого хлорування встановили запірну арматуру.
   У підрозділах виробництва пролівінілхлориду було виконано роботи з введення у дію піщаних фільтрів та перевірено працездатність всіх механізмів, що з ними зв’язані. Підготували тут також лінію для прийому азоту низького тиску, заповнили річковою водою систему оборотної води та градирні, виконали й деякі інші роботи. В цеху з виробництва каустичної соди і хлору минулого тижня велися роботи з ревізії обладнання.

   Наш кор.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor