Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Нафтохіміків на святі вітатимуть гурти «Гетьман» та Zdob si Zdub

   Як повідомлялося в одному з попередніх номерів «КН», з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, яке в Україні відзначається у другу неділю вересня, передбачено проведення низки святкових заходів як безпосередньо в підрозділах ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і ПрАТ «ЛУКОР», так і в місті. Можливості їх проведення в значній мірі посприяло і відповідне рішення про відновлення роботи виробництв «КАРПАТНАФТОХІМу».
   До заходів загальноміського характеру насамперед належить велика концертна програма у парку культури і відпочинку ім. Івана Франка, яка завжди збирала багаточисельну аудиторію глядачів. Цього року вона відбудеться в неділю, 8 вересня. Святковий концерт розпочнеться о 18.00 і завершиться близько о 23.00 грандіозним феєрверком.
   Як повідомили редакції «КН» в оргкомітеті з проведення святкових дійств, уже відомо, що у концерті візьме участь популярний нині на теренах країн СНД харизматичний гурт Zdob si Zdub (Здоб ши Здуб) з Республіки Молдова. Ведуться також перемовини щодо участі у концерті відомих українських виконавців, зокрема і фіналістів телешоу «Х-фактор», «Голос країни».
   Програмою святкування також передбачено урочисте засідання та концерт у Палаці культури «Юність», які відбудуться у четвер, 5 вересня. Участь в концерті підтвердив добре знаний в Україні і за її межами гурт «Гетьман», а також в «Юності» виступатимуть інші відомі виконавці.
   Що стосується інших дійств з нагоди професійного свята калуських нафтохіміків, то серед них насамперед можна виокремити дитячо-розважальну програму, яка відбудеться у неділю, 8 серпня, на площі Героїв, та велике спортивне свято на стадіоні Хімік (проводитиметься теж у неділю, 8 вересня).

   Анатолій Гайовий.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor