Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Сучасне виробництво потребує кваліфікованих кадрів

   Колектив цеху з виробництва виробів з поліхлорвінілової смоли суспензійної (ПХВСС), якому за потужністю та багатьма технічними й технологічними характеристиками немає серед виробників віконних профілів аналогів в Україні, вже у червні повинен видати на-гора 500 тонн готової продукції. Це на 150 тонн профільної продукції більше кращого місячного показника виробництва, якого тут домагалися за порівняно ще не довгий період роботи цього структурного підрозділу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».
   – Фактично наш цех, – розповідає його начальник Роман Гургула, – був запущений у серпні 2012 року й відтоді працює в цілодобовому режимі. Наші екструдери, екструзійні лінії та все інше технологічне обладнання (калібраційні столи, витягувачі й т. ін.) вироблені на відомих німецьких та австрійських фірмах та відповідають високому європейському класові. Це дозволяє нам випускати високоякісну профільну продукцію в широкому асортименті, яка необхідна фірмам, що спеціалізуються на виготовленні вікон. Однак в так званий мертвий сезон, яким на ринку вікон вважається осінньо-зимовий період, виробляти достатньо багато віконного профілю, щоб він залежувався на складах, звісно, недоцільно. Через це й виробнича програма колективу нашого цеху в перші місяці поточного року доводилася в дещо зменшених обсягах. А тепер, як ми вже бачимо, місячні планові завдання з виробництва будуть збільшуватися. І вже у червні колектив цеху повинен виробити найбільшу кількість продукції – 500 тонн. Не сумніваюсь, що ми виконаємо це завдання.
   Проте непокоїть інше. Певну тривогу викликає досить висока плинність кадрів. За період роботи цеху від нас пішло, грубо кажучи, 20 чоловік, в тому числі й ряд висококваліфікованих працівників. На сьогодні доведений для цеху штатний розклад в кількості 67 чоловік недоукомплектований десятьма працівниками. Вдаватись до аналізу причин такого стану, мабуть, не варто. Хоча, відверто кажучи, не тільки в Калуші та Калуському районі, а загалом в Івано-Франківській області сьогодні явно бракує висококваліфікованих кадрів, які потрібні нашому підрозділові. А це передусім машиністи екструдера шостого та п’ятого розрядів. Особливо їх не вистачатиме, якщо ми задіємо в роботу одночасно п’ять екструзійних ліній. І це обов’язково треба буде зробити, оскільки колектив цеху повинен нарощувати обсяги виробництва віконної продукції.

   Василь Ткачук.

   P.S. Більш детальне інтерв’ю з начальником цеху з виробництва виробів з поліхлорвінілової смоли суспензійної Романом Гургулою читайте в наступному числі тижневика «КН».

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor